A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kirándulás. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kirándulás. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. július 21., csütörtök

Pécs

azt hiszem ilyenkor azt mondják: első látásra szerelem.Csodálatos város, a történelmi épületei, a sétáló utcái, csodálatos épületei, csobogói.... a tisztasága, virágai, szépsége...magával ragadtak.
Bartos Erika Hoppla könyve volt az útikalauzunk. Biztos vagyok benne, hogy a Fiúknak sokkal
maradandóbb élmény lesz!
Nagyokat sétáltunk,-ők sokat szaladtak, galambokat kergettek-,bejártuk a belvárost. A könyvben említett helyeket meglátogattuk egytől egyig!

Milánnak nagyon tetszett a Zsolnay -kút és a dzsámi. Patriknak a marcipán múzeum Bambija vésődött mélyen az emlékezetébe:)

A sétáló utcán lévő Palatinus Hotelben laktunk. Gyönyörű szálloda. Milán önállóan közlekedett kulcsot elkérni, liften le-feljárt egyedül, önállóan járt-kelt a svédasztalnál. Csak csodálkoztunk, milyen kis ügyes önálló!

sajna az idő elromlott. kedden este vihar volt, de mivel közel volt a szálloda, így bátran indultunk este is sétálni. szerdán reggel esett, és délután is volt egy kis zuhi, de a nap nagy részét kihasználtuk. Ma hűvösre fordult, és szemerkélt. de gumicsizmát húztak a Fiúk, és még játszóterezni is mentünk.

Még szívesen maradtunk volna!

Posted by Picasa

2011. július 18., hétfő

Hőség még ma is. Holnap kirándulunk Pécsre


ma ismét nagyon meleg napunk volt. napok óta reménykedünk, hogy jön egy kis lehűlés...

hát szerdára mondja, amikor éppen "nyaralni leszünk".
Holnap Pécsre indulunk 3 napra.
Bízunk benne, hogy Milán nem lesz beteg.torkát fájlalja, tüsszög...
Posted by Picasa

2011. június 13., hétfő

Pünkösd

Nehezen indult Milán, mert a jászberényi Állatkert volt a cél még szombaton, végül még sem odamentünk, hanem a veresegyházi Medve Otthonba.
(109km Szolnokról, 3-400Ft-os belépőjével nem drága)
Kellékként vittünk 1 üveg mézet és a 2 bringát. Nagyon jót szórakoztak a Fiúk.

Fél1ig macikat etettünk, farkasokat kerestünk, rénszarvast csodáltunk. Játszótereztek, Milcsi ugrálóvárazott, Patrikkal kisvonaton ültünk.
Kaptak 1-1 héliumos lufit, a Milánét a parkolóban sikerült apának megreptetni. ANnyira sírt Milcsi, és kiabált, hogy az embereknek fogalmuk se volt mi történhetett.


Hazafelé megálltunk a Gödöllői kastélynál. csak a parkjában futkároztak meg a puha pázsiton hemperegtek.



felsétáltunka Máriabesnyői kegyhelyhez is, ahol a régi pap bácsinkkal is összefutottunk.

Hazafelé azonnal elaludtak.
Újszászig, mert megígértük dédimamának, hogy beugrunk hozzá.

Posted by Picasa

2011. április 11., hétfő

Kirándultunk

ébreszettük aFiúkat, mert 8.22kor indult a vonatunk a Nyugatiba.

Nézelődtek, beszélgettünk, mesét olvastunk. patrik indult néha felfedező körútra, de csaka szomszéd ülésig jutott.

Kombínóztunk a Széna térig, ott panoráma lifteztek, és mammutokat simogattak, onna vissza kombínóztunk az Oktogonig. Kisföldalattira pattantunk, aDeák térig, onnan metróval mentünk az Örs-re.
Ez lett volna cél, élő nyuszikat simogatni-ugyanis vasárnap ott voltak minda10en-, de sajnos ma pihenni küldték Őket. ehelyett gyerekméretű mozgó nyuszibábok integettek a Fiúknak.

itt sutyiban csocsóasztal vettem Milán szülinapjára-ne kérdezzétek hogy oldottam meg, hogy nem látta, mozgólépcsóztek, éhesek voltak, míg én kávézni akartam. KFCben kaptak gyerekmenüt-mindmegették-, és hozzá 2 kis plüss állatkát.

onnan IKEA -Játszóba Patrik nem mehetett be, mertnincs még3, így Milcsi sem akart, felmentünk az étteremhez játszani.
1előtt indultunk a hannoveri villamoshoz, bent állt1, felpattantunk....gyanúsan nem azokat a megállókat hallottam Kőbánya alső után, amiket megszoktam. basszus, rossz vilire szálltunk.Közben Patrik elaludt a térdemre hajtotta afejét. Blahán volt a végállomás, Mi az Ecserin szerettünk volna leszállni....
17percünk volt 2 nagy csomaggal, alvó gyerekkel a hátamon, és egy édes 5évessel a kezemet szorítva eljutni a Népligetig.
Sikerült!
Büszke vagyok a Fiúkra!Ugyan Patrik egyszer rendezett villámfutást az IKEA pénztárától a raktár felé, de elkaptuk;) Nagyon szép napunk volt!

Apa megjegyezte, hogy bátor vagyok:D. ez ám az elismerés!





2010. november 22., hétfő

Mikulás bácsi Nagykarácsonyban

Apa fél9re ért Pestre. Mi addig felöltöztünk, összecsomagoltunk, próbáltuk a rendet visszaállítani.
9kor indultunk el a Pestről 90km fekvő NAgykarácsonyba, hogy találkozhassunk a Mikulás bácsival.(bővebb info itt: www.mikulasfalva.com)

Fél11kor érkeztünk, nagyon könnyen odataláltunk. A községen belül piros táblák mutatják az utat a Mikulásház felé.
Csak néhány autó állt az utcában, nem voltak még sokan, így a Mikulással való találkozásra sem kellett hosszasan várnunk(mint kiderült szombaton több százan voltak, csoportok buszokkal, így szerencsénk volt ezzel a vasárnappal.)


Először körül néztünk az udvaron, felültünk a szánra, megcsodáltuk a "szarvasokat"(PAtriknak nagyon tetszettek), aztán beléptünk a házba(itt megvettük Rózsa tündértől a belépőket), levetkőztünk, míg vártunk a Fiúk a játszószobában játszottak.
4 család nyert egyszerre bebocsájtást a Mikuláshoz.


NAgyon kedves Mikulás bácsi várt bennünket a (nagyon hangulatos melegséget adó) irodájában, beszélgetett a gyerekekkel(Velünk is), kedves volt nagyon, még Milán is megnyílt-pedig nagyon féltünk,hogy viselkedik majd-, Mikulás csomagot mindannyian kaptunk.
és a végén Milán átadta a Mikulásnak címzett levelét, amit saját kezűleg írt alá.

Egyébként olyan meseszerű volt az egész, még Bennünket felnőtteket is magával ragadott az élmény, a kedvesség....
31 évet kellett várnunk, hogy végre találkozhassunk az igazi Mikulással(igazi szakálla volt ám!)

Újra körülnéztünk a ház udvarán: újra köszöntöttük a rénszarvasokat, belesúgtunk egy aprócska rosszaságot a jóság kútjába, aztán búcsút vettünk a mIkulásháztól, és elindultunk a 200m-rel arréb kialakított fenyőlabirintushoz(ahol a 2 fiú kiszaladgálhatta magát), majd megnéztük a karácsonyi kiállítást(kézműves dolgok, gyerekrajzok).
Végül elmentünk a Mikulás játszóházba(ami aközség művelődési háza lehet, és ilyenkor átváltozik:)
Ugrálóvár, csúszda, csocsó, játszószőnyeg sok sok játékkal, kézműves asztalok várják a kicsiket és nagyobbakat.(kb. 30 gyerkőc volt, így tudtak játszani)


Közben hangulatos karácsonyi dallamok szóltak.
Mikulás cukrászdáját már nem látogattuk meg, pedig nagyon kedves volt az invitálás, de a Fiúk elfáradtak és még 2 órás út várt ránk hazáig.




további KÉPEK ITT.

Hazaértünk. Pakolunk. senki a gyerkőkkel a szobában. PAtrikunk a galéria létra 4. fokáról zuttyant le.

sírt, sírt. naggyon. Tanácstalanok voltunk, hogy vigyük-e kórházba(sajna szőnyeg csere miatt felkerültek onnan is a hapitapik). de a kezemben elaludt. ÍGy még sose. letettük mIlán ágyára, ment a tv, villany égett, beszélgettünk, Ő aludt. 1 órát. Vidáman ébredt, így nem mentünk Vele.

Szóval így ért véget a hétvége.
Posted by Picasa

2010. november 14., vasárnap

Villámlátogatás Bogiéknál


Szombaton a 9órási busszal Pest felé tartottunk, hogy a hétvégét Bogiékkal töltsük.
1óra 50perc volt Pestig az út, Patrik 50percet aludt a lábamon, Milán végig beszélgette az utat Apával. A Népligetben szálltunk le, átmetróztunk a Déli Pu-hoz. Ott szaladgáltak a kerengőben(Patrik az összes tócsát megtalálta), délben indult onnan abuszunk Kisbér felé.
Milán azonnal elaludt, Patrik végig nyűglődte a 2óra 20perces utat. Próbált volna elaludni, de csak az utolsó 10percre sikerült.(Bezzeg én!Úgy aludtam volna!Engem 2 perc alatt elráz a busz. Főleg ez! Olyan öreg IKARUS volt, amivel még leánykoromban osztálykirándulásokra jártunk)

Bogi és Kitti várt Bennünket a buszpályaudvaron.
Késői megebédeltünk, aztán összebarátkoztunk az állatokkal.


Úgy tűnik Patrik még egy pittbulltól sem fél(bezzeg én!)

Sötétedés után elmentünk megnézni a pacit, kecskét, cicákat!
AZt se tudták melyiket simogassák!
Felültek a pacira is, (de sajna a gépünk addigra lemerült, ahogy szokott;)))


Patrik vacsi és nagykádban pancsolás után egy pillanat alatt elaludt(sajnos köhögős). MIlcsi még ébren maradt Velünk fél10ig.

Reggel fél8ig aludtunk. Juhhhé! Patrik benáthásodott.
Megreggeliztünk, aztán megebédeltünk...

közben Milcsi újra végig járta az állatokat.
A Fiúk hűen magukhoz, bemutatták, általában hogy esznek:D

vasárnap a 11.20as busszal indultunk haza, újra 4 órás útra vállalkoztunk.
Patrik aludt Pestig, Ott viszont nem akaródzott neki a másik buszra felszállni. Besokallt? nem csodáljuk! Apával sétáltak a pályaudvaron 10percet, aztán nem volt már baj.
A busz úton továbbra is mozgékony volt. Fél4re értünk SZolnokra.

Milcsike kérte, hogy maradjunk még, hogy menjünk még. Legközelebb hosszabb időre megyünk:)

További képek itt.
Posted by Picasa

2010. október 12., kedd

Dugó

Tegnap Nagyi vitte Milánt óvodába.
Mi Patrikkal készülődtünk, Pestre mentünk. Kirándulni, Zsofó babát meglátogatni.
Még soha, de soha-pedig kb.20szor utaztunk már ezzel a busszal-nem késett! Most 60percet, ugyanis az M5ösön kamionok ütköztek.
Álltunk a dugóban. SZerencsére éppen fél11körül, ekkorra fáradt el Patrik. Így az 1 órás cammogást édesen végigaludta.
SAjnos csak 1 órácskát tudtunk Zsófival és ANyukájával találkozni. Játszótereztünk egy kicsit. Patrik leveleket hordott Zsófinak, aztán szégyenlősen mosolygott, és ez így ment....Aztán megnéztük a kisasszonyka birodalmát. ANdi finom ebéddel kínált bennünket. Bekanalaztuk, aztán rohantunk a hazafelé tartó buszhoz.
PAtrik az egész utat végig beszélte. Édesen:) Én aludtam volna...

Milánt apa hozta haza. SZegénykém elesett a templomkertben, így az arcocskáján ott a plezúr-éppen ott ahol Patriknak is szombat délután dömpertolás/hasalás közben lement a bőr.

Este Apáztak, PAtrik 7kor nyugovóra tért.

(Fénykép nem készült sajnos, pedig olyan édesen játszottak a játszón is, olyan szép és hatalmas játszón voltunk, őszi színekkel a fák...jövő héten újra vállalkozunk. )

2010. augusztus 19., csütörtök

Pesti "nyaralás"

Apa hosszú szabit vett ki.
Szerdán hajnali ébredés után fél 10re értünk Pestre Marihoz. Szerencsénk, hogy még Ő is otthon volt, mert Vecsésnél vettük észre, hogy a lakása kulcsa SZolnokon maradt(vittünk kulcsot, csak éppen nem az övét).
Felpakoltunk, megszálltuk 2 napra, aztán nyakunkba vettük a várost, tele programokkal és elindultunk tömegközlekedni.
1. Állomásunk a Csodák Palotája volt. (metróztunk és kombínóztunk). Patrik a hátamon, Milán Apával mindent kipróbált.
kb. a 3. feladat egy 13 méteres futópálya, a végén egy nagy kék szivacsszőnyegnek kell neki ütközni, az méri az időt.
Apának sikerült! utána fájlalta a térdét.
Még kipróbáltak ezt-azt, Milán nagyon aktív volt és bátor. Mindent szeretett volna megtapasztalni. Ügyesen várt hogy sorra kerüljön, türelmes volt.



A 2. emeletre Apa már éppen csak hogy felbicegett, közben a térde Patrik feje méretűre dagadt. Itt abba is hagytuk a Csodák Palotája sétát. Kibicengtünk, és Patrik pót nadrágját vizeztük a dísztavakban, azt tettük APa dagadt térdére, amikor jött egy ott dolgozó, és kérdezte, hogy mi történt-közben én az infonál érdeklődtem és panaszkodtam-, így jutottunk el az ottani orvosi szobáig.
Milán nagyon sírt, hogy féltem Apát stb. AZ orvos úgy látta jónak, hogy mentőt hív, azzal viteti be Apát a János kórház traumájára. Én Marihoz indultam a gyerekekkel még a mentő érkezése előtt. (Próbáltam megvédeni Milánt és a magam is az esetleges sokk hatástól a mentő látványa miatt.)
3kor indultunk Pestet és Budát átvágva -életemben először vezettem a fővárosban-Apáért.
Megröntgenezték, hogy mi történt nem is tudjuk és nem is értjük, csapolásról is volt szó, de végül nem csinálták meg. Törés nincs. Jegelni és kennie kell a pihenés mellett.
Gondolkoztunk, hazajöjjünk, vagy maradjunk, mi lesz a megígért tervekkel...maradtunk.

Mari dédihez ment, így elkísértük Milánnal a Keletihez. Onnan a közeli ARénaPlázába mentünk. Itt vettük Milánnak 3 évvel ezelőtt a BRIO favonatát. Itt volt akkor egy klassz kis terepasztal a játékboltban, gondoltam, ha már itt vagyunk, nézzük meg! A terepasztal megvan, csak éppen átköltöztették a játékboltból lekerített játszóház részbe. Itt játszott Milán egy kicsit(1 óra 300ft volt), már APa ránk telefonált, mert PAtrik annyira Mamizott.
Troli, vili és metró vitt bennünket haza. APa tejberizs főzött, mire hazaértünk.
Fürdés és altatás következett.

Másnap 5.30szólított Patrik. Hirtelen mindenki ébredt:)

AZ ELEVENPARKba indultunk. Mi nyitottunk:) 9kor.
Patrik útközben elaudt, így Ő csak fél10kor csatlakozott Milánhoz. Milán először azt sem tudta, mit próbáljon ki. SOk sok légvár, hatalmas mászótorony , gokart pálya, bungie külön korosztály szerint, hatalmas trambulin, sok sok pedálos járgány.... a bőség zavara.



Nagyon jól feltalálták magukat mindketten(azt nem mondom, hogy ültem-viszont ugráltam atrambulinon:)-, Patrik annyira bátran és magabiztosan közlekedett a nagyoknak való légvárakban, mászótoronyban. Csak néztem az ügyességét-de mások is! Látszik atestvér hatása.

Végül 11.4oig maradtunk, aztán rohanás a Batthyány térre, hogy elérjük a 12.55kor induló sétahajót.
Lent ültünk légkonícionált helyen, , közel a vízhez. A fiúk nézelődtek, Patrik volt az aktívabb.


Viszont hazafelé ismét elaludt. HÉVeztünk a Margit-hídig, kombínóztunk a Nyugatiig és onnan metróval.
SZóval Milán igazán nem panaszkodhat, hogy valamelyik tömegközlekedési jármű kimaradt volna a 2 nap alatt.
3 ra értünk vissza. Apa addigra agyon unta magát-takarított, összepakolt, filmet nézett. 2őt!
Indultunk Szolnokra. Ismét Mamival a volánnál.

Képeink itt.

NAgyon szerencsés vagyok, hogy ILYEN a MILÁN! ÍGY könnyen elindulok a 2 gyerekkel is bárhová! Óvatos, figyelmes és szó fogadó! Imádom Őket!(majd ha már Patrik sem háton utazós lesz, akkor lesznek gondok)

4 évvel ezelőtt a Balaton parton találkoztunk egy 4 gyerekes családdal. Ott mondta az Édesanya, hogy az 1. gyereket kell jól nevelni....és milyen igaza volt!
Posted by Picasa

2010. augusztus 15., vasárnap

Mátra-Mátra Múzeum

Hirtelen felindulásból ébredés után Milánt komoly döntés elé állítottuk: Jászberényi Állatkert vagy a Mátra?
MÁTRA!!!!!!!!!!!
Így felültünk a 8.50es buszra és már zötyögtünk is a légkondis busszal a hegyek felé.
Gyöngyösön leszálltunk, hogy onnan a kisvasúttal folytatjuk utunkat.
1 órát kellett várnunk az indulásig, így a szomszédban lévő Orczy kertben szerettünk volna sétálni addig. Mivel kitömött állatokat ígért a jegypénztáros néni, így nem csak kert jegyet vettünk, hanem múzeumi belépőt.


Apa kint maradt Patrikkal sétálni, játszózni, mi Milánnal végig rohantuk a Mátra Múzeumot.
Hát nagyon kevés volt rá az időnk! Bátran állíthatom, hogy százszor szebb és gazdagabb, mint a budapesti Természettudományi Múzeum!(még ovi kezdés előtt visszanézünk;))

Éppen harangszóra indult a vonatunk.

Mivel Patrik délelőtti alvása kimaradt, így a kisvasút elrázta.

De itt is csak pár percet tudott aludni.
Sétáltunk, a kilátó felé vettük az irányt(de zárva volt sajnos), játszóztunk,

kis patakoztunk(legközelebb gumicsizmát is viszünk).


hazafelé mindkét fiú végig aludta az utat. AZt hittük, majd későn tudjuk csak letenni őket!
Este fél9kor már durmoltak!
De Apa is:D

Képek a mai napunkról itt.( Vége felé sok lesz a múzeumos, Milán szereti nézegetni)

2010. július 21., szerda

Nyíregyházi Állatkert

Rémes utunk volt! 420 km-t több, mint 6 óra alatt tettünk meg.
Most csinálják a 4est, baleset is volt. Hol itt lezárva, hol ott. Kicsit jöttünk a kukoricásban is. Nagy élmény volt a kátyúkat kerülgetni. a Fiúk bírták a legjobban!
Majdnem délre értünk oda az állatkerthez, pedig 8 előtt indultunk. Fogyogatott a türelmük .




Patrik pingvin lesés közben.


Átadták az Ócenáriumot! Nagyon élvezték a Fiúk!

Gyuriék is jöttek a 2 lánnyal. De külön jártuk a Zoo-t.

Kár, hogy ennyire messze van! (egyébként a nagy terek, a sok sok állat emlékeztett bennünket a szöuli állatkerti sétákra)

Képek itt.
Posted by Picasa

2010. július 11., vasárnap

Egerbe kirándultunk

A szokásos reggeli busszal indultunk 9kor. PAtrik azonnal az ölembe hajtotta kisfejét, és 2 órán keresztül aludt.
Milán végig beszélte/kérdezte az utat.
Szeretünk Egerbe kirándulni, mert gyönyörű az óvárosa. Szeretünk a hangulatos kis utcákon elveszni.


Szeretünk a Bazilika előtti tér árnyas fái alatt ücsörögni, játszani.



Szeretjük az egri kürtős kalácsot(ma 2szer vettünk) és van egy kedvenc kis édesség boltunk is, ahol igazi tejcsokis zselés drazsét árulnak. Annyira hangulatos kis hely.


Szeretünka Dobó téren szaladgálni.



ÉS hát a kedvencek kedvence! Az egri kis "vonat". Szépasszony-völgy és a Dobó tér között 50perc alatt teszi meg a távot oda-vissza.

és közben még bort is tutunk venni:)

Hazafelé mindkét fiú elaludt, így csendesen telt a hazafelé út.
Hazaérve pizzatésztát gyúrtunk, nyújtottunk, sütöttünk, és igazi spanyolos hangulatban várjuk a VB döntőjét!

Egri képek

Posted by Picasa

2010. június 19., szombat

Repülőmúzeum

MA reggel vitte el Mollit apukája. Kirándulni indultak.
Eredetileg úgy volt, hogy Nagyival és a 2 gyerkőccel mi is vonatra szállunk, és csatlakozunk hozzájuk(Apa Volán focin).
De este meggondoltuk magunkat, amit Milán reggel nagggyon rossz néven vett, és óriási bömbölős sírással adott róla tudomást.

Patrik 3. napja fél6kor kel. (de jó volt ez a pár hónap;)) Így már túl volt első nyúrfarknyi alvásán, amikor mindenki a saját biciklijére pattant, és elindultunk Szandaszőlősre a repülőgépmúzeumot megnézni.
Milán 2 keréken tekerte, tekerte, néha elbámészkodott, néha úgy éreztem inkább hátrafelé megyünk. (közben szembe jött Velünk a Gösser Zitrone plakát is:))

De legyűrte a távot! Szerintem egy 4 éves gyerektől hatalmas teljesítmény! sok- sok kereszteződés, alagútba be-ki(közben vízen gázoltunk át), meredek emelkedőkön, fel-le, nagyon ügyes volt. 55percig tartott az út folyamatos biciklizéssel!!! (csak oda).
Patrik hátul hangosan mondta, mondta a magáét-gondolom, hogy éppen mit lát, merre járunk. vagy Ő is Milánt hajtotta;))
Fél órát sétálgattunk(Patrikot terelgettük jó irányba) a repülőgép parkban.

El kellett olvasnom minden gépnél, hogy hány ezer méteren repülhet.

Az utasszállítóra felszállhattunk. Patrik azonnal beült az első sorba.(csak néztem, hogy úristen, ilyen géppel repültünk '86-ban Drezdába? hogy mertünk erre felszállni?!?)


ÉS elindultunk haza. Újra 55percig tartó út várt még ránk. Kicsit izgultam, hol akar majd Milán megállni, leszállni, de nem! hajtotta, és gyűrte a kilométereket. Néha ugyan buzdítani kellett(már úgy éreztem magam, mint edzésen).
Ezek után ebédre hatalmas tányér paradicsomlevest, és egy nagy tányér paprikás krumplit tolt le. NAgyon megéhezett(de én is).
AZt mondta Milán: alszik ebéd után. Már örültem., PAtrikot kitettem, fél pillanat alatt ealudt. Milánnak rongyosra meséltem a szám. DE hiába.
Végül 2kor feladtam, 24es buszra szálltunk, a Széchenyin volt elintéznivalóm. De mekkora szerencse, hogy odavitt a véletlen. Olyan szuper és annyi de annyi új játszóteret fedeztünk fel. SZinte a madridi játszótereken éreztük magunkat:)
A Hild V. és a Lovas I. között több blokkból (korosztályok szerint) álló játszótér kerül hamarosan átadásra. a játékok állnak, a parkot még rendezik, a kerítés hiányos. De már most sokan voltak. Milán nagyon élvezte. ÉS reméljük a vandálok ezt nem szemelik ki majd maguknak(mint a Várkonyi térit)

SZínes és szuper jó játékok várják a kicsiket és nagyokat is.

hazafelé még megálltunk a McDo-s játszón, közben Lidliztünk.
AZ udvaron kertészkedtünk, amikor Apa hazaért kezdődő izomlázával.
PAtrik ma fára mászós kedvében volt. A 2 fa között ingázott, és próbált serényen felkapaszkodni, aztán a hinta állványon próbálkozott tovább. Közben saraz, vizet kiborít, tocsog, lépcsőt mászik(tényleg írtuk már, hogy kapaszkodás nélkül felmegy egyedül a 4 lépcsőfokon?), a bicikli kerekét forgatja, közben feketére keni magát...az olajjal.
Az asztalról mindent leszed(ne), enne, inna, nagyinál pakol....és meg nem áll.
Csak én várom már az este fél 9et,hogy leülhessek, és megkóstolhassam a citromos Gösseremet és a Nagyi meggyes pitéjét.
Hé csajok! Nem akarlak Benneteket elkeseríteni, de ....finom, finom, de ez még mindig nem a Shandy!;))
Továbbra sem belőlünk fog meggazdagodni a söripar:)

Szóval volt programunk mára bőven! De már alszanak!

Posted by Picasa

2010. március 25., csütörtök

Hétvége

Kirándulunk. HA esik, ha fúj.
Milán APával és Mollival, no és Nagyival a Mátrába, Patrik és Mami Madridba.
MAjd beszámolunk;))