A következő címkéjű bejegyzések mutatása: babóca. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: babóca. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. június 30., szombat

30.hét

UH csütörtökön lesz.
SOkat nőtt és sokat  dörömböl a kis pocaklakó. Néha csak úgy hullámzik  a pocakom. Hol itt dugja ki valamijét, hol ott.  Szerintem a hangokra különösen érzékeny;) Főleg, ha három gyerkőc kiabál a közelben.

2012. március 7., szerda

Első fotók







13 hetesen. 7 cm az ülőmagassága a babócának.
Úgy pörgött forgott, nyújtózkodott(2.fotó), mint a kis béka. nagyon eleven volt. Fiúnak tűnik:)
Dupla Uh volt.
először bejelentkeztem egy komplex géndiagnosztikára, elmentem, aláírtam a papírokat...mire megérkezett az orvos, berezeltem...visszaléptem. Nem akarok áleredmény miatt izgulni.

2012. március 3., szombat

Nagycsalád leszünk



A Fiúk nagyon örülnek. Karácsonyi ajándék:)Milán kérte karácsonyra.;)


Csütörtökön mondtuk el nekik, Milán annyira figyelmes, puszilgat, ideszalad és megsimogatja a pocakomat. NAgyon sokat kérdez és sokat beszélgetünk
Patrik már pénteken azzal kezdte a bölcsiben reggel, hogy elmondta a gondozó néninek, kistestvére fog születni.(a gondozó néni már várta apát délután, hogy igaz a hír?)
Pár nap és túl vagyunk az egyharmadon(13.hét). Szeptember 12-e a kiírt NAGY nap. AZtán majd tervezünk;)
Borzasztóan álmos és émelygős vagyok-főleg délutánonként, halmozottabban, mint a 2 Fiúnál együtt véve. :( Ülve, játék vagy beszéd közben képes vagyok elaludni.
A pocakom szinte az 5.héttől már látszott, 8.héttől már az is észrevehette, aki nem is gondolta....
Posted by Picasa