A következő címkéjű bejegyzések mutatása: úszás. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: úszás. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. január 26., szerda

Úszás


gyalog mentünk oviból az usziba. 10perc se!De jól jött nekünk ez a gyaloghíd;)
Milcsi mafrissen mosott overállját amikor megláttam délután....kérdezte is óvó néni, hogy tudtunk ennek a gyereknek világoskéket venni?
....



Milcsi egy kis bajnok.
Már most látszik, hogy imád versenyezni.
A mellúszás hibátlanul megy, és nagyon gyorsan! Tanulja a gyorsat és a hátat.
Ma annyira élvezte, látszott rajta!(a múlt héten apuka már acsillagokat is leígérte-mondta Tibi bácsi:), -de Milcsi csak nyafogott)

Posted by Picasa

2010. augusztus 27., péntek

Karúszó nélkül a Nagyvízben

Milán ma reggel az utolsó hosszát a mélyvízben úszta karúszó nélkül.
Én nagyon féltem, hátrább is álltam...mert amikor láttam, hogy Tibi bácsi leveszi a karjáról a karúszót, és mondja, hogy próbáljuk meg anélkül, nme sok híja volt, hogy odakiáltsak, hogy szerintem még ne!
De amikor elindult bátran és én számoltam, és izzadt atenyerem...és 13.kartempónál fogta meg a falat, de már indult is tovább....könnyes lett a szemem! az én nagy fiam nagy vízben úszik!
Gyönyörű volt!
ez volt a 30. alkalmunk.
Jó lenne a hétem minden nap tudna úszni.

2010. augusztus 26., csütörtök

Apa lába

Sajnos ma nagyon maga alatt volt. Egész nap!

Szerintem ma tudatosult benne, hogy a péntek-szombati Volán Kupán(ami évente 1szer van és országos, és keddenként erre készültek), nem tud részt venni, idézem: "még pom-pom lánynak se jó, mert ott is ugrálni kellene!"
Ülni sem esik jól neki, abszolút nem tudja hajlítani.
MAjd szombaton nézi meg egy sebész itt Szolnokon.

Milcsi az úszással nagyon jól halad, most hogy mindennap megyünk, nagyon szépen fejlődik,A kismedencét karúszó nélkül kitett fejjel végig ússza. hozzá teszem, ha odafigyel!

Mégsem hozzuk haza az oviból! azt javasolták, csak jutalomból és max heti 1szer. Szót fogadok,nehéz szívvel.

PAtrikunk ma a Csipp, csepp csepereg-et és a Hol jártál Báránykám dalocskákat pótolgatta, ahol én lemaradtam, vagy megálltam. Másfél éves kis koravénünk!:)
Reggel már válogat, hogy tejcsi, kakaó, vagy kávé! tejet vittem, kakaót kért:)

Ahogy Milcsit hívja, hogy "Micsi, gyele" és kézen fogja-annyira szép pillanatok!

Tegnap este és ma reggel lázas volt-éjszaka többször felsírt, de délutánra már nem volt még hőemelkedése sem.
A 16.foga púposodik, de még nem tört át.

2010. július 26., hétfő

Milán a nagy vízben




csütörtök óta átmehetet. Nem lelkesedik érte. ADdigra elfárad.

SZombaton APa vitte, így Apa is úszhatott egy kicsit. Mollit vittük volna szombaton strandolni, de éppen indulásra ért ide egy sötét felhő(Milánék hazafelé meg is áztak).

MA hideg, esős idő van, így elmaradt az úszás.
Posted by Picasa

2010. június 15., kedd

Úszásoktatás


Milán úszni tanul.
MA volt az első órán. NAGyi vitte reggel 8ra a Tiszaligeti strandra. Már nagyon várta.
Nagyon ügyes volt, odafigyel(mert attól féltünk, majd elhülyéskedi), szót fogad és csinálja amit kell..
7en vannak.
Házi feladatot is kaptunk, a levegő vétel gyakorlása.

Apa felfújta a medencét, 4 után ezt gyakoroltuk.