A hétvégét a Fiúk a kertben töltötték. Be se lehetett hozni Őket. kertészkedtek, bicikliztek, trambulinoztak. Szombaton szalad Milán hozzám Milán (a konyhába), "Mami, gyere gyorsan!!!!!!Meg kell nézned Patrikot!"
el se tudtam képzelni...hát két keréken hajtotta!
Azóta le se száll:))
Őt sem tanítottuk, egyszerűen csak ráült és elindult vele.
Milán állandóan menne, apával nagy köröket az utcán. Patrik is menne. Csak a sebességük különböző.
APa futott Patrikkal, én mentem Milcsivel.
Most Patrik sütött . nem is írtam, egyik este Milánnak receptet kellett írnom, bekapcsoltuk a sütőt, behoztam akeverőt, Ő csinált mindent. Még a 4 tojást is Ő törte, mérte a lisztet, cukrot, joghurtot, olajat.... Diós sütit sütött. 24 óra alatt elfogyott:))
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bicikli. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bicikli. Összes bejegyzés megjelenítése
2013. április 14., vasárnap
2010. május 8., szombat
Két keréken
MA ült Patrik először a nagy biciklin, és ma mentünk először utcára Milánnal úgy,hogy a 2 kerekűjét tekerte.
PATrik hangosan nevetésekkel adta tudtunkra, hogy rendkívül élvezi! Hátha még bukkanó is volt!
Milánnak mentünk nagyobb bringát nézni-ez lenne a névnapi ajándék. 1 bringa mindannyiunktól, végre nem kismillió ajándék.
CSAk egy baj van nem találjuk az ideálisat. Mert vagy ugyanekkorák vannak(12es), vagy túl nagyok(16os), amiről nem ér le a lába.
Így keressük tovább...
Délután Nagyi Mollikát hozta, Velünk tölti a hétvégét.
2010. május 4., kedd
Milán 2 keréken
b
6ra edzésre mentem. AKkor még traktoroztak, homokoztak, apa csomagtartót szerelt a nagybiciklire.
Negyed8kor hazajöttem, húzom el a nagy kaput.
"Állj!"
és csak nézek. Milán teker felém. De 2 keréken.
És nem ám, hogy bicegősen! Úgy tekerte, mintha hónapok óta gyakorolná! kanyarodik, körbe-körbe jár az udvaron.
Nagyon ügyes!Számomra hihettelen, hogy egyik pillanatról amásikra...idén még abot sem volt felszerelve a 4 kerék mellé.

Milán ma Nagyival jött haza az oviból. Ezzel a kitűzővel. Le sem vette. Együtt varrták az óvó nénivel.

6ra edzésre mentem. AKkor még traktoroztak, homokoztak, apa csomagtartót szerelt a nagybiciklire.
Negyed8kor hazajöttem, húzom el a nagy kaput.
"Állj!"
és csak nézek. Milán teker felém. De 2 keréken.
És nem ám, hogy bicegősen! Úgy tekerte, mintha hónapok óta gyakorolná! kanyarodik, körbe-körbe jár az udvaron.
Nagyon ügyes!Számomra hihettelen, hogy egyik pillanatról amásikra...idén még abot sem volt felszerelve a 4 kerék mellé.

Milán ma Nagyival jött haza az oviból. Ezzel a kitűzővel. Le sem vette. Együtt varrták az óvó nénivel.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

