2014. január 16., csütörtök
2014. január 14., kedd
2014. január 12., vasárnap
Bölcsibe megyünk
Pénteken délelőtt látogatást tettünk a MÓRA ÚTI BÖLCSIBEN-OTT VEZETŐ MOST PATRIK GONDOZÓ NÉNIJE.NEM CSAK EZÉRT, HANEM AZÉRT MERT VÉGÜL ÚGY DÖNTÖTTÜNK, HA SZEPTEMBERTŐL TANÍTOK, MÁTÉ BÖLCSI LESZ.
NAGYI VISZI, NEKI JOBB LESZ A MÓRA ÚTI.
SZÓVAL LÁTOGATTUNK, ÉS MÁTÉ JÁTSZOTT, FELTALÁLTA MAGÁT A HALACSKA CSOPORT BÖLCSISEI KÖZÖTT.
Hétfőn játszó bölcsizni megyünk.
NAGYI VISZI, NEKI JOBB LESZ A MÓRA ÚTI.
SZÓVAL LÁTOGATTUNK, ÉS MÁTÉ JÁTSZOTT, FELTALÁLTA MAGÁT A HALACSKA CSOPORT BÖLCSISEI KÖZÖTT.
Hétfőn játszó bölcsizni megyünk.
zene
Pénteken ebéd után hozom el Patrikot az oviból.
3ra a hegedű tanár bácsihoz mentünk. nagyon várta már Patrik. Fél órát bír. ügyes volt, szófogadó.
a hegedű fel-le tételét. a vonó tartást és "hegedülést", a lazaságot gyakoroltuk. ujjgyakorlatokat és a húrok neveit tanulta.
Milán is állandóan furulyázik, pénteken lesz a furulya vizsga
3ra a hegedű tanár bácsihoz mentünk. nagyon várta már Patrik. Fél órát bír. ügyes volt, szófogadó.
a hegedű fel-le tételét. a vonó tartást és "hegedülést", a lazaságot gyakoroltuk. ujjgyakorlatokat és a húrok neveit tanulta.
Milán is állandóan furulyázik, pénteken lesz a furulya vizsga
2014. január 7., kedd
új tanító néni
"olvasásért nyomdát ad, nem vesznek le szívecskét, Nóri néni szabályai nem érvényesek. majd vihetünk focis kártyát, focizhatunk délután..".soroljam?
Sikerült!
Patrik ma találkozott a hegedű tanárbácsival. Végül a Bartók Zeneiskolában kötöttünk ki.
tanulta, hogy kell tartani/fogni a hegedűt, vonót, kicsit nyekeregtek.
édes volt!majd kicsattantam a büszkeségtől, kicsi fiam hegedülni tanul.
Tökéletesen alkalmas a hegedű, amit karácsonyra kapott. még párnát kell varrnom.
tanulta, hogy kell tartani/fogni a hegedűt, vonót, kicsit nyekeregtek.
édes volt!majd kicsattantam a büszkeségtől, kicsi fiam hegedülni tanul.
Tökéletesen alkalmas a hegedű, amit karácsonyra kapott. még párnát kell varrnom.
2014. január 6., hétfő
2014. január 4., szombat
mindent, amit a nagyok
"gyere, Patrik játsz velem! na, jössz?nem? akkor ideülök melléd!"
Kár, hogy lassan vége szakad ezeknek a napoknak. Itt a vége a téli szünetnek.
2014. január 1., szerda
BUÉK
Délután akertben fociztunk. annyira tavaszias az idő.
fél6kor megettük a malac sültet :), felkerekedtünk a trombitákkal és kimentünk a Kossuth térre. nm lehet azokkla a fényekkel betelni!
negyed 8ra a Cserkész-házba mentünk szilveszterezni a katolikus egyházközösséggel.. negyed 10ig bírta Milán. Pedig tele volt gyerekekkel-osztálytársa is volt, ovis társak is. Patrik táncolt, ugrált , szaladgált, Máté táncolt, evett, Milcsi nem bírta a zajt. pedig olyan jó zene volt, még mi is táncoltunk apával.
Jövőre is csatlakozunk!
Mátét letettük aludni, pezsgőztünk, sósat rágicsáltak, Patrik negyed 11kor leesett a kanapéról-elaludt.
Milán 1 ig maradt fent Velünk. Nagyi a színházban szilveszterezett, érte mentünk. Láttuk a mai fiatalságot, hogy bulizik. Őrület!
szégyen.
fél10ig aludtak.
az új év 1. napja csendesen ,de annál vidámabban telt: mesével, játékkal, rajzolással, sakkal.
fél6kor megettük a malac sültet :), felkerekedtünk a trombitákkal és kimentünk a Kossuth térre. nm lehet azokkla a fényekkel betelni!
negyed 8ra a Cserkész-házba mentünk szilveszterezni a katolikus egyházközösséggel.. negyed 10ig bírta Milán. Pedig tele volt gyerekekkel-osztálytársa is volt, ovis társak is. Patrik táncolt, ugrált , szaladgált, Máté táncolt, evett, Milcsi nem bírta a zajt. pedig olyan jó zene volt, még mi is táncoltunk apával.
Jövőre is csatlakozunk!
Mátét letettük aludni, pezsgőztünk, sósat rágicsáltak, Patrik negyed 11kor leesett a kanapéról-elaludt.
Milán 1 ig maradt fent Velünk. Nagyi a színházban szilveszterezett, érte mentünk. Láttuk a mai fiatalságot, hogy bulizik. Őrület!
szégyen.
fél10ig aludtak.
az új év 1. napja csendesen ,de annál vidámabban telt: mesével, játékkal, rajzolással, sakkal.
2013. december 29., vasárnap
Fiúk
ilyen mutatványokat Milán is csinált anno. Ránk meg a szívbaj jött!
Máté mindent csinál, amit a nagyok, csak éppen nem beszél.
Néha azt gondolom, még jó, hogy legalább Ő nem beszél.
mindig enne!"hamm!"
Este a Fiúkkal tesszük le továbbra is, tápszer az esti tejcsi. Gyorsan elalszik, átalussza az éjszakát. Többször ébred reggel 8 után, mint előtte:)
Már csak ebéd után alszik 1 nagyot.
egész nap megy. maximum enni ül le.
Imád a fiúkkal játszani, neki is van egy furulyája-kész a zenekar.
Patrik a nagy mókamester. Bolondozik Mátéval. Imádják egymást! Kölcsönös. Ahogy Máté is ölelgeti, puszilgatja.
Patrik képes 1 hálózsákkal vagy 1 takaróval, 1-2 plüss állattal órákig eljátszani. Csenedesen, magában.
Tv rajongó. akkor se hall.
Sokat nőtt szeptember óta Ő is.
Szombatonként úszni jár, és a hegedű órákat várja, de valószínű nagyobb és komolyabb hegedűre lenne szükségünk, hogy a tanár bácsi szóba álljon velünk. (én már hegedűkkel álmodom... valószínű még 1 fél évet várnunk kellene.) Ő nagy becsben tartja a kis hegedűjét.
Milánnal szemben nem hagyja magát. Milán piszkálni kezdi, Patrik odacsap. Milán visszaüt. És kezdődik a nyavalygás.
és nem teszek rendet. Oldják meg!
Próbáljuk önállósítani őket. Fürdés, ágyazás, ruha elővétel-pakolás lassan megy, öltözés, vizet önteni, konyhában elpakolni maguk után stb.stb.
Máté mindent csinál, amit a nagyok, csak éppen nem beszél.
Néha azt gondolom, még jó, hogy legalább Ő nem beszél.
mindig enne!"hamm!"
Este a Fiúkkal tesszük le továbbra is, tápszer az esti tejcsi. Gyorsan elalszik, átalussza az éjszakát. Többször ébred reggel 8 után, mint előtte:)
Már csak ebéd után alszik 1 nagyot.
egész nap megy. maximum enni ül le.
Imád a fiúkkal játszani, neki is van egy furulyája-kész a zenekar.
Patrik a nagy mókamester. Bolondozik Mátéval. Imádják egymást! Kölcsönös. Ahogy Máté is ölelgeti, puszilgatja.
Patrik képes 1 hálózsákkal vagy 1 takaróval, 1-2 plüss állattal órákig eljátszani. Csenedesen, magában.
Tv rajongó. akkor se hall.
Sokat nőtt szeptember óta Ő is.
Szombatonként úszni jár, és a hegedű órákat várja, de valószínű nagyobb és komolyabb hegedűre lenne szükségünk, hogy a tanár bácsi szóba álljon velünk. (én már hegedűkkel álmodom... valószínű még 1 fél évet várnunk kellene.) Ő nagy becsben tartja a kis hegedűjét.
Milánnal szemben nem hagyja magát. Milán piszkálni kezdi, Patrik odacsap. Milán visszaüt. És kezdődik a nyavalygás.
és nem teszek rendet. Oldják meg!
Próbáljuk önállósítani őket. Fürdés, ágyazás, ruha elővétel-pakolás lassan megy, öltözés, vizet önteni, konyhában elpakolni maguk után stb.stb.
Milcsi Pesten
Milán a hétvégét Marival töltötte.Már nagyon várta. Kell is neki egy kis szabadság(és nekünk is, bár nagyon hiányzik).
Patrik már szombat délután nagyon hiányolta. Hívta is telefonon.
Péntek este, amikor dupla edzés után hazaértem, 5 percig mesélte Patrik, hogy .... a helikopter bement a szekrény mögé, apának szét kellett csavarozni a szekrénysort...a hegedű vonója nem úgy működik, ahogy kellene, a joghurtot a konyha szőnyegre borította, Milán a narancsleves pohár tartalmát öntötte magára , a poharat törte.....ez mind apának jutott. ja, és a csúszda is repedt....
Milán takaró alá bújva gubbasztott, ki sem bújt, így aludt el az ágyában.
szóval kell a kimenő.
olyan jó gyerekek-külön-külön, de néha elszabadul a pokol.
Szóval a 2 kicsivel kiscsaládosan maradtunk.
Patrik már szombat délután nagyon hiányolta. Hívta is telefonon.
Péntek este, amikor dupla edzés után hazaértem, 5 percig mesélte Patrik, hogy .... a helikopter bement a szekrény mögé, apának szét kellett csavarozni a szekrénysort...a hegedű vonója nem úgy működik, ahogy kellene, a joghurtot a konyha szőnyegre borította, Milán a narancsleves pohár tartalmát öntötte magára , a poharat törte.....ez mind apának jutott. ja, és a csúszda is repedt....
Milán takaró alá bújva gubbasztott, ki sem bújt, így aludt el az ágyában.
szóval kell a kimenő.
olyan jó gyerekek-külön-külön, de néha elszabadul a pokol.
Szóval a 2 kicsivel kiscsaládosan maradtunk.
2013. december 25., szerda
Karácsony
Nagyi fáját mi díszítettük, míg a dédit látogatta. Sikerült meglepnünk. a Fiúk lelkesen díszítették.
A Mi fánk reggelre érkezett, ahogy már sok sok éve. Milán hajnal 1től aludni sem tudott, olyan izgatott volt. 2 után jött fel közénk a galériára. Ébredés után rohantak át, hogy járt-e az angyal?(átkellett rendeznünk a szobát.
Nagyi fája alá ebéd után kerültek az ajándékok.
4re misére mentünka 2 kicsivel. Milán Nagyival maradt.
Vacsora után Nálunk szólt a csengő.
Megérkezett az annyira várt hegedű. és milánnak a foci csuka is. Máté szoba csúszdát kapott.
Mi pedig egy új szőnyeget:)
Éjféli misére mentünk milánnal. annyira akart jönni és annyira sajnálétam, majd' elaludt.
25én Gyuriék jöttek 11kor a 2 lánnyal. Újabb ajándékok.
Molli maradt estére.
26án visszük haza, aztán megyünk Mamáékhoz, viszont sietünk haza, mert színházba megyünk 3ra.:D
A Mi fánk reggelre érkezett, ahogy már sok sok éve. Milán hajnal 1től aludni sem tudott, olyan izgatott volt. 2 után jött fel közénk a galériára. Ébredés után rohantak át, hogy járt-e az angyal?(átkellett rendeznünk a szobát.
Nagyi fája alá ebéd után kerültek az ajándékok.
4re misére mentünka 2 kicsivel. Milán Nagyival maradt.
Vacsora után Nálunk szólt a csengő.
Megérkezett az annyira várt hegedű. és milánnak a foci csuka is. Máté szoba csúszdát kapott.
Mi pedig egy új szőnyeget:)
Éjféli misére mentünk milánnal. annyira akart jönni és annyira sajnálétam, majd' elaludt.
25én Gyuriék jöttek 11kor a 2 lánnyal. Újabb ajándékok.
Molli maradt estére.
26án visszük haza, aztán megyünk Mamáékhoz, viszont sietünk haza, mert színházba megyünk 3ra.:D
2013. december 24., kedd
MEGHITT ÜNNEPET!
Meghitt, békességes,
családias, áldott
Karácsonyi Ünnepeket
és békés, boldog, csak
egészséget,
boldogságot, szerencsét hozó,
gondtalan
Új Esztendőt kívánunk!
2013. december 23., hétfő
A mtúlt hetet Patrik itthon töltötte.
A GYESeseknek szünetet rendeltek el-szokásos módon. Már csak az őszinteség hiányzott a tálaláskor.
(amikor szóltak, természetes módon közölték, hogy 16-ától szünet van, tudom-e?.....azt hittem mindenkinek. csak másnap Apa számára lett világos, hogy NEM! csak a GYESeseknek.
SZuper jó volt itthon lennia 2 kicsivel. Patrikkal olvasgatni tanulunk, most érdeklik a betűk, számok. Az én már tudok olvasniból szemezgetünk minden nap.
Sütöttünk, főztünk, erre, arra jártunk.
Máté áttért a késéőn ébredek, délután 1 nagyot alszomra:)
Milcsi délutánonként rengeteget gyakorol a furulyáján. Kis szorgos. Írogat, olvasgat. Szorgalmasan matekozik-mert annál több percet játszhat a számítógépen.
nagyon hangos, és nagyon sok idiótaságot hoz haza. én egyre nehezebben viselem....
Pénteken karácsonyi tea délután volt a suliban, a kicsik aludtak. így csak apa ment. Milcsi szerepelt a furulyájával-ezért volt ez a sok gyakorlás-nagyon sajnálom, hogy nem hallhattam.
Szombaton is volt suli. Bejelentették, hogy elmegy a Nóri tanító nénink, új tanító néni jön.
CSak jobban járhatunk, adja Isten!
MA Mari jött, hozta az ajándékokat, elkezdődött!
Délután dédit látogattuk meg, Milcsi hozta furulyáját, Patrik a kis zongorát.
3D-s moziban voltam a 2 nagy fiúval vasárnap délután. Jégvarázst néztük.
Én is nagyon élveztem.(kb 8 éve voltam utoljára...)
A GYESeseknek szünetet rendeltek el-szokásos módon. Már csak az őszinteség hiányzott a tálaláskor.
(amikor szóltak, természetes módon közölték, hogy 16-ától szünet van, tudom-e?.....azt hittem mindenkinek. csak másnap Apa számára lett világos, hogy NEM! csak a GYESeseknek.
SZuper jó volt itthon lennia 2 kicsivel. Patrikkal olvasgatni tanulunk, most érdeklik a betűk, számok. Az én már tudok olvasniból szemezgetünk minden nap.
Sütöttünk, főztünk, erre, arra jártunk.
Máté áttért a késéőn ébredek, délután 1 nagyot alszomra:)
Milcsi délutánonként rengeteget gyakorol a furulyáján. Kis szorgos. Írogat, olvasgat. Szorgalmasan matekozik-mert annál több percet játszhat a számítógépen.
nagyon hangos, és nagyon sok idiótaságot hoz haza. én egyre nehezebben viselem....
Pénteken karácsonyi tea délután volt a suliban, a kicsik aludtak. így csak apa ment. Milcsi szerepelt a furulyájával-ezért volt ez a sok gyakorlás-nagyon sajnálom, hogy nem hallhattam.
Szombaton is volt suli. Bejelentették, hogy elmegy a Nóri tanító nénink, új tanító néni jön.
CSak jobban járhatunk, adja Isten!
MA Mari jött, hozta az ajándékokat, elkezdődött!
Délután dédit látogattuk meg, Milcsi hozta furulyáját, Patrik a kis zongorát.
3D-s moziban voltam a 2 nagy fiúval vasárnap délután. Jégvarázst néztük.
Én is nagyon élveztem.(kb 8 éve voltam utoljára...)
2013. december 16., hétfő
hétvége
Mézeskalács házikót készítettünk.
Szimfónikusok koncertjén voltunk a nagy templomban, aztán a 3. gyertya gyújtáson fagyoskodtunk a Kossuth téren.
Esténként csocsó bajnokságokat rendezünk. Máté a leglelkesebb!
2013. december 13., péntek
2013. december 9., hétfő
Színház-Mikulásvonat
Vasárnap a 8.15ös vonattal nagyi, Molli, Milán Patrik és én Pest fel vettük az irányt. Apa maradt Mátéval.
11re az Operett Színházba mentünk(Lillit autóval érkezett).
A gyerkőknek tetszett a darab:Oszi boszi a repülő nagyanyó-a múltkori sokkkkkal jobb volt)
Fél1kor Gyuriék és Mari várt bennünket. együtt elsétáltunk ebédelni, aztán 2 kor villamosra-fogaskerekűre szálltunk, hogy eljussunk a Széchenyi-hegyre, ahol a Mikulás vonat várt bennünket-Gyuri jó voltából.)
A gyerekek énekeltek, vidámak voltak. Krampuszok szórakoztatták őket, míg végül megérkezett a Mikulás.
Odaült minden gyerkőc mellé, beszélgetett vele, énekeltek neki, csomagot kaptak. a Mi 4esünk együtt énekelt, igazi kis vidám csapat volt.
hosszú villamosozás után elcsíptük az 5 órási vonatot, 7órára értünk haza.
Apa főzött, mosott, vasalt, gyerkőcöt nevelt és szórakoztatott. megkérdeztem, mi a könnyebb, munkahelyen lenni, vagy itthon a kicsivel? hááát...elgondolkozott....
11re az Operett Színházba mentünk(Lillit autóval érkezett).
A gyerkőknek tetszett a darab:Oszi boszi a repülő nagyanyó-a múltkori sokkkkkal jobb volt)
Fél1kor Gyuriék és Mari várt bennünket. együtt elsétáltunk ebédelni, aztán 2 kor villamosra-fogaskerekűre szálltunk, hogy eljussunk a Széchenyi-hegyre, ahol a Mikulás vonat várt bennünket-Gyuri jó voltából.)
A gyerekek énekeltek, vidámak voltak. Krampuszok szórakoztatták őket, míg végül megérkezett a Mikulás.
Odaült minden gyerkőc mellé, beszélgetett vele, énekeltek neki, csomagot kaptak. a Mi 4esünk együtt énekelt, igazi kis vidám csapat volt.
hosszú villamosozás után elcsíptük az 5 órási vonatot, 7órára értünk haza.
Apa főzött, mosott, vasalt, gyerkőcöt nevelt és szórakoztatott. megkérdeztem, mi a könnyebb, munkahelyen lenni, vagy itthon a kicsivel? hááát...elgondolkozott....
2013. december 6., péntek
Mikulás a régi iskolámban
első alkalommal rendeztek a kis gyerkőcöknek Mikulás ünnepséget. nagyon jól sikerült. Milcsi csocsózott, Patrik mézeskalácsot készített, Máté után mentünk...
Mikulás
Érdekes, hogy Milán is milyen izgalommal és örömmel várta Mikulást 5én este.
a csokit nem értékelték....
(összeszámoltuk, a 3 fiú a 2 nap a latt 15 darab csomagot kapott(és ez még nem a végleges szám;))
Iskolába, óvodában is járt.
és ezek az orrok világítanak és hossszan villognak .
a csokit nem értékelték....
(összeszámoltuk, a 3 fiú a 2 nap a latt 15 darab csomagot kapott(és ez még nem a végleges szám;))
Iskolába, óvodában is járt.
és ezek az orrok világítanak és hossszan villognak .
2013. december 3., kedd
Advent
elkezdődött az adventi időszak.
Pénteken délután suliban kötöttünk koszorút, este Apa ment Mátéval és Patrikkal az oviba, és utána táncházba mentek 3asban(míg mi Milcsivel edzést tartottunk)
Szombaton a 2 kicsivel kilátogattunk a Kossuth térre a gyertyagyújtásra. Csodálatos a tér!
Patrik gyertyát készíthetett,m játszott az ovis társaival.(Milcsi lovagolni ment. ki nem hagyná!)
Vasárnap mise után Mollikát hozta Milán NAgyival. Este vitték csak haza.
Mi Apával színházaztunk. hazafelé forralt boroztunk a téren. Sétáltunk egy jót.
Pénteken délután suliban kötöttünk koszorút, este Apa ment Mátéval és Patrikkal az oviba, és utána táncházba mentek 3asban(míg mi Milcsivel edzést tartottunk)
Szombaton a 2 kicsivel kilátogattunk a Kossuth térre a gyertyagyújtásra. Csodálatos a tér!
Patrik gyertyát készíthetett,m játszott az ovis társaival.(Milcsi lovagolni ment. ki nem hagyná!)
Vasárnap mise után Mollikát hozta Milán NAgyival. Este vitték csak haza.
Mi Apával színházaztunk. hazafelé forralt boroztunk a téren. Sétáltunk egy jót.
Fogadóóra a suliban
SZörnyű volt.
15perc.
13percig mi beszéltünk, mert azzal indítottak, hogy "akkor meséljetek!"
Hát beszéltünk. mi tetszik, mi nem, mit sérelmezünk, mit hiányolunk, mit kérünk. (így utólag lehettem volna keményebb is...)
Bólogattak, mosolyogtak és néha reagáltak.
2 percben elintézték, hogy"itt egy femérő, magáért beszél. SZépen ír, olvas, néha beleszól az órába"
Kérdeztem, ez mit jelent?
"dől belőle az információ. de már le lehet állítani, elég ha csak ránézek"
ennyi volt.Mindez érzelem nélkül.
Hogy hol van Milán helye az osztályban, hogy átlagon felül/alul teljesít....semmit se tudtunk meg.
Elkezdett kattogni az agyunk, ezzel a 2 tanítónénivel(az egyik pedasszisztens hozzá tenném) hosszútávon nem fogunk egyezni.
Másik osztály?másik iskola?nagy a dilemma. mikor teszünk jót. Milán szeret idejárni.
Hétfőn beszéltem az igazgatóbácsival, kérte, hogy várjunk még.
nagyon jól tudom, tisztában van a kudarcával, hogy nem volt más választása, ezeket a pedagógusokat kellett felvennie. de remélem sikerül meggyőznie Őket, hogy szedjék össze magukat, mert EZ ÍGY NEM LESZ JÓ.
15perc.
13percig mi beszéltünk, mert azzal indítottak, hogy "akkor meséljetek!"
Hát beszéltünk. mi tetszik, mi nem, mit sérelmezünk, mit hiányolunk, mit kérünk. (így utólag lehettem volna keményebb is...)
Bólogattak, mosolyogtak és néha reagáltak.
2 percben elintézték, hogy"itt egy femérő, magáért beszél. SZépen ír, olvas, néha beleszól az órába"
Kérdeztem, ez mit jelent?
"dől belőle az információ. de már le lehet állítani, elég ha csak ránézek"
ennyi volt.Mindez érzelem nélkül.
Hogy hol van Milán helye az osztályban, hogy átlagon felül/alul teljesít....semmit se tudtunk meg.
Elkezdett kattogni az agyunk, ezzel a 2 tanítónénivel(az egyik pedasszisztens hozzá tenném) hosszútávon nem fogunk egyezni.
Másik osztály?másik iskola?nagy a dilemma. mikor teszünk jót. Milán szeret idejárni.
Hétfőn beszéltem az igazgatóbácsival, kérte, hogy várjunk még.
nagyon jól tudom, tisztában van a kudarcával, hogy nem volt más választása, ezeket a pedagógusokat kellett felvennie. de remélem sikerül meggyőznie Őket, hogy szedjék össze magukat, mert EZ ÍGY NEM LESZ JÓ.
2013. november 29., péntek
2013. november 24., vasárnap
Milán
Itthon kinyílt a csipája, nagy a szája, nagy az akarata és azt hiszi, mindig neki van igaza. és övé az utolsó szó.
próbálkozik, reméljük hamar feladja.
:(
próbálkozik, reméljük hamar feladja.
:(
Máté
egyedül eszik. muszáj kanalat adni a kezébe.
és fogat is mos.
sokat beszél.
és nagykat nevet. és állandóan szalad. a Földet megkerülte volna már...
és fogat is mos.
sokat beszél.
és nagykat nevet. és állandóan szalad. a Földet megkerülte volna már...
2013. november 20., szerda
Játszódélután
A múlt héten csütörtökön Marcikát hoztuk el ovi után játszani, tegnap Ágót és Inezt. 4 órakor összeszedtem a 4 gyerkőcöt.
Tündériek, ahogy eljátszanak 2-2en.
A lányok igazi kis tündérlányok. és csendesek!!!!!!!!!!!!
Milán és Inez iskoláztak, a kicsik nyuszi családosat játszottak.
Tündériek, ahogy eljátszanak 2-2en.
A lányok igazi kis tündérlányok. és csendesek!!!!!!!!!!!!
Milán és Inez iskoláztak, a kicsik nyuszi családosat játszottak.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









