2016. január 20., szerda
2016. január 19., kedd
2016. január 18., hétfő
Hétvége Fiúk Hangzavar
Szombaton Milánnak volt délelőtt elsőáldozós előkészítő. Apa kísérte. Mi a kicsikkel játszottunk, takarítottunk, aranygaluskát sütöttünk.
Délután felvételi dolgozatokat javítottam estig.(NAgyi Pestre ment színházba, így hozzá húzódtam)
VAsárnap püspöki mise volt. Hosssssszúúúúúúúúúúú, PAtrikék szerepeltek, a Szent Márton Irgalmasság Évet nyitották meg.
4kor apa ment szaunázni. BAráti kört alapított, hogy erősítse a férfi erőt.Kicsit pihent, kikapcsolódott, kipanaszkodhatta magát.
Milcsivel elég sok afférja van.Milán próbál édesapja fölé kerekedni. Apának ez végtelenül rosszul esik.
PAtrikkal is ezt csinálja sajnos, mintha nem is viselné, állandóan beleköt.
Újabb fegyverünk az ölelés, megnyugtatás, türelem, csendesítés.....hangyányival jobb a helyzet.
PAtrik Mátét csapkodja, mikor mit vesz el a kicsi, Patrik üt, Máté vissza. Hozzá teszem ritkán.
Néha naggyon nagggyon vékony a cérna......néha nagyon nehéz.
Délután felvételi dolgozatokat javítottam estig.(NAgyi Pestre ment színházba, így hozzá húzódtam)
VAsárnap püspöki mise volt. Hosssssszúúúúúúúúúúú, PAtrikék szerepeltek, a Szent Márton Irgalmasság Évet nyitották meg.
4kor apa ment szaunázni. BAráti kört alapított, hogy erősítse a férfi erőt.Kicsit pihent, kikapcsolódott, kipanaszkodhatta magát.
Milcsivel elég sok afférja van.Milán próbál édesapja fölé kerekedni. Apának ez végtelenül rosszul esik.
PAtrikkal is ezt csinálja sajnos, mintha nem is viselné, állandóan beleköt.
Újabb fegyverünk az ölelés, megnyugtatás, türelem, csendesítés.....hangyányival jobb a helyzet.
PAtrik Mátét csapkodja, mikor mit vesz el a kicsi, Patrik üt, Máté vissza. Hozzá teszem ritkán.
Néha naggyon nagggyon vékony a cérna......néha nagyon nehéz.
furulya vizsga
Pénteken rohantunk vissza. De megérte! naggggyon nagggyon ügyesen fújta.
Sajnos abba szeretné hagyni Milcsi a furulyázást, próbálunk kitartani.
Beszéltünk Melinda nénivel is, Ő is észre vette, hogy nem akarja(mert ha Milán akar valamit, akkor azt nagyon tudja, és ível felfelé Melinda szerint). Próbál beszélni vele Ő is, esetleg más komolyabb hangszer is szóba jöhet.
Sajnos abba szeretné hagyni Milcsi a furulyázást, próbálunk kitartani.
Beszéltünk Melinda nénivel is, Ő is észre vette, hogy nem akarja(mert ha Milán akar valamit, akkor azt nagyon tudja, és ível felfelé Melinda szerint). Próbál beszélni vele Ő is, esetleg más komolyabb hangszer is szóba jöhet.
2016. január 17., vasárnap
2016. január 14., csütörtök
Milcsi fodrásznál
egy kis barát anyukájánál voltunk. igazi nagy fiús lett!suliból hamarabb jöttünk el, közel van az üzlet az iskolához.
legközelebb is Annamari nénihez megyünk!
legközelebb is Annamari nénihez megyünk!
2016. január 11., hétfő
2016. január 10., vasárnap
2016. január 1., péntek
ùj év
A Fiúk 11ig aludtak. Lilliéket vártuk ebédre.
Kütyüztek ezerrel nagy bánatomra. nem tudom képes leszek-e túl tenni magam, hogy a mai fiatalok már ezen nőnek fel....
"csak az időjárást hagy nézzem, csak hogy mikor kel fel a nap, melyik repülő repül fölöttünk..... "
Kütyüztek ezerrel nagy bánatomra. nem tudom képes leszek-e túl tenni magam, hogy a mai fiatalok már ezen nőnek fel....
"csak az időjárást hagy nézzem, csak hogy mikor kel fel a nap, melyik repülő repül fölöttünk..... "
szilveszter
Meghívtak Bennünket, akik tavaly voltak Nálunk. Patriknak volt csoporttársa a kisfiú-most Mátéé.
A gyerekek hhajnal 2ig játszottak 2 kislánnyal, én kértem, induljunk mostmár.
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!
A gyerekek hhajnal 2ig játszottak 2 kislánnyal, én kértem, induljunk mostmár.
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!
2015. december 31., csütörtök
korizás
Milcsi új korit kapott, 31én délelőtt ismét Jászberénybe mentünk. Apa is rótta a köröket.
Mátét is nyúztam, de egyedül még nem megy.
Most sokkal kevesebben voltak, mint 27én.
du. a szilveszterezésre készültünk, ezúttal nem díszítettünk, hálaadásra se mentünk el. :-( pedig bőven van miért hálát adnunk.
Stefániát csináltam, francia salit, Milcsi kedvenc mákos sütijét-nincs az a mennyiség ami elég lenne....
este7kor indultunk.-10 fok volt.
Mátét is nyúztam, de egyedül még nem megy.
Most sokkal kevesebben voltak, mint 27én.
du. a szilveszterezésre készültünk, ezúttal nem díszítettünk, hálaadásra se mentünk el. :-( pedig bőven van miért hálát adnunk.
Stefániát csináltam, francia salit, Milcsi kedvenc mákos sütijét-nincs az a mennyiség ami elég lenne....
este7kor indultunk.-10 fok volt.
2015. december 30., szerda
Mollikáék jöttek. egész délután vártuk Őket, de csak fél5kor érkeztek.
szuper ajándékok érkeztek megint: üvegfesték, homok(de az nem homok csak mintha..)vár készítő készlet, Patriknak gumi karkötő készítő szett.
sajnos Nekem 5re edzésre kellett mennem-így sokat nem találkoztam Velük, aztán kölyökpezsgőztünk.
Sokan voltunk, szuper ez az új hely, akkora ötlet volt!
szuper ajándékok érkeztek megint: üvegfesték, homok(de az nem homok csak mintha..)vár készítő készlet, Patriknak gumi karkötő készítő szett.
sajnos Nekem 5re edzésre kellett mennem-így sokat nem találkoztam Velük, aztán kölyökpezsgőztünk.
Sokan voltunk, szuper ez az új hely, akkora ötlet volt!
2015. december 29., kedd
2015. december 28., hétfő
5 gyerek mára
Kicsit mozgalmadan,de jól telt a napjuk.
Én sokat pakoltam,de ez az én bajom.
Viszont este apával moziban voltunk. Káosz karácsonykor. Szép volt,megrikatott
Én sokat pakoltam,de ez az én bajom.
Viszont este apával moziban voltunk. Káosz karácsonykor. Szép volt,megrikatott
Békàs nagy ágy
Abban bíztunk, nagy fiú, nagy ágy, egyedül elalszik.tovabbra is altatunk.
Most a szünetben többször is 11 ig,egyszeruen nem akar elaludni. Még puszi maminak, apának ,meg inni,pisilni,még nem adtam puszit....
Most a szünetben többször is 11 ig,egyszeruen nem akar elaludni. Még puszi maminak, apának ,meg inni,pisilni,még nem adtam puszit....
2015. december 27., vasárnap
Jégkoriztunk
Jól elfáradtak a Fiúk! és végre meg is éheztek:)
2015. december 26., szombat
Karácsony
MArit vártuk délelőtt, meglátogattuka dédit. Ebéd után Nagyi fájánál csengettek, ajándékozás. Milcsi rollert szeretett volna és kapott, Patrik jégkorit, Máté orvosi táskát.
MAritól Milcsi Real Madrid naptárt, PAtrik színes készleteket, Máté pizsiket. HAtalmas volt az örömük!
!kor elmentünk az evangélikus templomba Istentiszteletre, csak a 2 kisebb fiúval, Milán nem akart jönni, Ő addig MArinak idegenvezetést végzett a városban.
Mi a karzaton ültünk, csodálatos műsort láttunk ismét, hatalmas és gyönyörűen feldíszített fa állt az oltár előtt.
6ra elkészítettema vacsorát, lazacot ettünk(délre halászlé+mákos guba a szokásos), Milcsit régen láttuk így és ennyit enni mint ma a halakból! nagy volt a boldogságom. Nyugalmasan teltek az étkezéseink!
VAcsi után ajándékozás.
25én misével kezdtünk reggel-Boróka ült mögöttünk, a Gyenes doktornő kislánya, Máté nagy kedvence a kicsi lány.
Gyuriék jöttek.
A 4 gyerkőcöt, szinte észre sem vettük. Ők is külön beszélgettek, mi is.
MAri este hazament.
26án nagy nagy ködben Öcsödre mentünk,. Mosógépet kaptak tólünk, jó kis programunk volt ebéd után. a 70kgs HAJDUt Zolival ketten cűgöltük ki olyan helyről ahonnan szó szerint képtelenség volt, de mi addig emeltük, húztuk, billentettük....bebizonyítottuk, hogy nálunk semmi sem lehetetlen. SZámomra nagy élmény volt! Boldog karácsonyt:)!
ez is ajándék:
2015. december 25., péntek
2015. december 24., csütörtök
2015. december 22., kedd
farsangoztunk :)
Mollika volt Nálunk délután, amíg anyukája elvégezte a karácsonyi bevásárlást. Jót játszottak a gyerkőcök.
Máté délelőtt méhecske volt, délután tigris.
Máté délelőtt méhecske volt, délután tigris.
2015. december 20., vasárnap
Samu látogatóban és Olivia szülinapi partyja
Vasárnap délután Apa unokatestvére jött a Családjával látogatóba. Máté majd megette a szeretetével a másfél éves kis Samut.
Szombatona 3 fiúval szülinapi partyn voltunk. Csuromvizesek letteka végére..
Máté csillámtetkókat festetett. Bátran, egyedül, nagyfiúsan.MAga intézte.
Máté csillámtetkókat festetett. Bátran, egyedül, nagyfiúsan.MAga intézte.
2015. december 18., péntek
Milcsi kicsit köhögősen, orrfolyósan végig küzdötte a szünet előtti 2 napot. Szereplás, ünnepség! nem hiányozhat.:)
Pénteken maguk jöttek át hozzám a suliba ünnepség után-nekünk karácsonyi ebéd lett volna. ... volt rá 3 percem, ....évek óta nem sikerül ott maradnom, beszélgetni....
Szerdán Patrikék szerepeltek az AGORAban, Mátéval mentünk, Móka tornát jártak, CUKIK voltak
2015. december 16., szerda
karácsonyi pasztorjáték a Vartemplomban
Milánék vasárnap délelőtt szerepeltek. szerda du. a MÁV kórházban adták elő.
Mindannyian mentünk. Máté a misét is kifejezetten jól bírta.
Milcsinek jó erős hangja van-neki nem kellett mikrofon:)
Mindannyian mentünk. Máté a misét is kifejezetten jól bírta.
Milcsinek jó erős hangja van-neki nem kellett mikrofon:)
Patrik karácsonyi teadélután
Pásztor volt. Csodálatos műsort adtak a kis elsősök, hiheteten mennyire gordülékenyen ment, tanító nénik segítsége nélkül. Csak ámultunk!
Kókuszgolyót gyúrtak délelőtt, azzal vendégelték meg a szülőket, és egy angyalkás képet is kaptunk, amit a kis tenyerükkel festettek.
Kókuszgolyót gyúrtak délelőtt, azzal vendégelték meg a szülőket, és egy angyalkás képet is kaptunk, amit a kis tenyerükkel festettek.
2015. december 13., vasárnap
2015. december 11., péntek
szalagavató
Drága 25 pótfiammal .szuper jól sikerült a táncuk! Büszke vagyok rájuk! Holnap nagy nap ,szülők előtt.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










































