Milánnak ma már nem volt láza.
Eleven volt. Nagyi maradt ma Vele itthon.
Még holnap nem megy oviba, de csütörtökre már egészséges lesz, mint a makk.
2011. október 4., kedd
2011. október 3., hétfő
Romantika Vírussal
tegnap délután fél2kor Apával "kirándulni" mentünk. Kettesben. Kecskemétre(busszal).
Patrikot letettük aludni, Milán Nagyival sakk partyzott, mi pedig elindultunk.
Csodálatos napos őszi idő. 1 óra busz út.
Kiültünk a főtéren kávézni/fagyizni-az emberek trikóban, szandiban. Nyár az őszben.

Olyan jókat ücsörögtünk, sétáltunk, nézelődtünk.Szép kis város Kecskemét:)
6órakor Nagyi telefonált, hogy nem szólna, de ha lázas Milán, hol a kúp?!?
Egyszer indultunk el kettesben, 4 éve nem volt rá alkalmunk....
8ra értünk haza.
Milcsinek addigra 39.6fok volt a láza.
Éjjel izzadt, hajnal1kor már nem volt lázas, 4kor sem, és fél8kor újra 39.5.
Nagyival maradt itthon, elmentek a doktornénihez-vírusos torokgyulladás.
Szerdáig marad.
Még ma este is 38.8cal tettük le aludni.
Egész nap fekszik, délután aludt egy jóóóóó nagyot.
Patrikot letettük aludni, Milán Nagyival sakk partyzott, mi pedig elindultunk.
Csodálatos napos őszi idő. 1 óra busz út.
Kiültünk a főtéren kávézni/fagyizni-az emberek trikóban, szandiban. Nyár az őszben.

Olyan jókat ücsörögtünk, sétáltunk, nézelődtünk.Szép kis város Kecskemét:)
6órakor Nagyi telefonált, hogy nem szólna, de ha lázas Milán, hol a kúp?!?
Egyszer indultunk el kettesben, 4 éve nem volt rá alkalmunk....
8ra értünk haza.
Milcsinek addigra 39.6fok volt a láza.
Éjjel izzadt, hajnal1kor már nem volt lázas, 4kor sem, és fél8kor újra 39.5.
Nagyival maradt itthon, elmentek a doktornénihez-vírusos torokgyulladás.
Szerdáig marad.
Még ma este is 38.8cal tettük le aludni.
Egész nap fekszik, délután aludt egy jóóóóó nagyot.
2011. október 1., szombat
Sakk
2011. szeptember 29., csütörtök
iskolapszichológus
Ma már nem tudtam lépcsőzni a térdem miatt, sétálni is alig, így du. ismét a sürgin voltam:(rám jár a rúd.
Közben egyre erősebb érzem, hogy "van Isten". valakivel összefutok, éppen neki mesélek, vagy Ő mesél...
ma pl. az iskolapszichológussal beszélgethettem(30hetes terhes,1 asztalon osztozunk, miért éppen velem?)
ma azt tanultam, hogy a gyerekeknek nem szabad minden nap tv-t nézni(még ha természetfilm, vagy édes kis mese, akkor sem), mert az hogy már atv előtt ül, az is elfojtott agresszió. elfojtja a mozgását. állandóan mesélni, mesélni, mesélni kell!
a másik hogy a közös étkezések a legfontosabbak!sosem szabad kihagyni aközös vacsorákat sem!
harmadik kimutatták,hogy azok a gyerekek,akik többségében szabadjátékot játszanak gyerkekkorban. felnőttként sokkal szorgalmasabbak lesznek.
semmi féle fejlesztésre nem szabad vinni a gyerkőcöt(gekko, angol stb)
lenne még, de elfáradt a kezem.
Közben egyre erősebb érzem, hogy "van Isten". valakivel összefutok, éppen neki mesélek, vagy Ő mesél...
ma pl. az iskolapszichológussal beszélgethettem(30hetes terhes,1 asztalon osztozunk, miért éppen velem?)
ma azt tanultam, hogy a gyerekeknek nem szabad minden nap tv-t nézni(még ha természetfilm, vagy édes kis mese, akkor sem), mert az hogy már atv előtt ül, az is elfojtott agresszió. elfojtja a mozgását. állandóan mesélni, mesélni, mesélni kell!
a másik hogy a közös étkezések a legfontosabbak!sosem szabad kihagyni aközös vacsorákat sem!
harmadik kimutatták,hogy azok a gyerekek,akik többségében szabadjátékot játszanak gyerkekkorban. felnőttként sokkal szorgalmasabbak lesznek.
semmi féle fejlesztésre nem szabad vinni a gyerkőcöt(gekko, angol stb)
lenne még, de elfáradt a kezem.
2011. szeptember 28., szerda
Milánéknál logopédus járt.Az Rje hol mag van,hol nem.A CS és ZS-vel van valami(hátra dugja a nyelvét)
Patrik úgy elmondja, hogy mi volt ebéd, uzsi, reggeli a bölcsibe.
Én Újra estem.ezúttal az utcában, tegnap este.Kb2 métert csúsztam. a bal térdem dagadt és fáj, a jobbon édes kis plezúr virít.:)Nagyi elé szaladtunk este. Szerencsésen megérkezett.
Patrik úgy elmondja, hogy mi volt ebéd, uzsi, reggeli a bölcsibe.
Én Újra estem.ezúttal az utcában, tegnap este.Kb2 métert csúsztam. a bal térdem dagadt és fáj, a jobbon édes kis plezúr virít.:)Nagyi elé szaladtunk este. Szerencsésen megérkezett.
2011. szeptember 27., kedd
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
