2016. április 23., szombat
2016. április 5., kedd
2016. április 3., vasárnap
2016. március 30., szerda
2016. március 27., vasárnap
Húsvét
Együtt voltunk vasárnap- Mari is Velünk volt.
ismét rózsavizes locsolkodást rendeztek a Fiúk.
NAgyon ügyesen megy Vele.
Délután, amikor elmentek a vendégek(elmentek megnézni Gyuriék új házát) Apa nekin állt egy fa tiplit barkácsolni.... a balta a bal kezének mutatóujjával találkozott. SZét vágta a körmét, ujja hegyét.
Este még kimentünk a kórházba, tetanuszt kapott és összehúzták neki..
hétfőn reggel Dédihez, Molliékhoz és a mamáékhoz mentünk.
Dobogómajor
Sajnos kevés napsütés jutott. Inkább szeles időnk volt.
3 napig csak kiabáltak, hangosak voltak, egymást nyúzták. Mire belelendültünk, már jöhettünk is haza.
Mindennap fürdés, pacisimogatás, foci, játszóház...Ott volt Milcsi egy kis focis csapattársa is. néha összefutottunk.
Folyamatosan próbáltuk lekötni Őket, mi elfáradtunk rendesen! Főleg hogy tartották a szokásos 6 órai ébresztést:(
Máté inkább csak a melegvízben növesztette az úszóhártyáit.
De volt hogy a színterápiás vagy a sókabinban ült és néniket bácsikat szórakoztatott míg mi szaunáztunk.
Ült pónin egyszer.
Keszthelyen hattyúkat etettünk és vártuk hogy kisüt a Nap.
na, ez volt aám az élmény!

3 napig csak kiabáltak, hangosak voltak, egymást nyúzták. Mire belelendültünk, már jöhettünk is haza.
Mindennap fürdés, pacisimogatás, foci, játszóház...Ott volt Milcsi egy kis focis csapattársa is. néha összefutottunk.
Folyamatosan próbáltuk lekötni Őket, mi elfáradtunk rendesen! Főleg hogy tartották a szokásos 6 órai ébresztést:(
Máté inkább csak a melegvízben növesztette az úszóhártyáit.
De volt hogy a színterápiás vagy a sókabinban ült és néniket bácsikat szórakoztatott míg mi szaunáztunk.
Ült pónin egyszer.
Keszthelyen hattyúkat etettünk és vártuk hogy kisüt a Nap.
na, ez volt aám az élmény!

2016. március 9., szerda
2016. március 7., hétfő
2016. március 6., vasárnap
2016. február 29., hétfő
2016. február 28., vasárnap
Máté meg mindig beteg
1 hét után is lázas . Meg hétfőn se mehet. Köhög orra folyik😞
Hétfőn kedden en voltam vele , de jó volt!!!
A többi napon nagyobbak volt
Most nagyi beteg😣
2016. február 23., kedd
Most Máté beteg
Vasárnap éjszaka ugatós köhögesre ebredtunk, naggyon naggyon forró volt a kis teste. Inhalalas ablaknyitas lazcsillapitas. Most en maradtam vele itthon 2 napot . Szerdától nagyi lesz.
Biblia verseny
Picifis biblia versenyen voltunk. Milan részt vett, mi a kicsikkel a templomban voltunk. Péter bácsi ott tartott a szülőknek elmelkedős beszélgetést
Estére belazasodott😞😞😞
Milcsinek végig focizta a hétvégét szombaton is, vasárnap is meccs.
Szombaton Mari járt nálunk . Vasárnap Gyuriék csajostól.
Kütyük
Milcsinek Mini helicoptere
Uj szerzemény , magának vette.
Még Dec.29 én ebayrol rendelt, de sajnos nem érkezett meg, viszont szerencsére eBay visszafizette.
Így ma beszerző útra mentek.
Míg én egy vírustól kidőlve probaltam túl élni a napot
2016. február 7., vasárnap
Milán
néha okos komoly nagyfiú/nagytesó. Hihettelen milyen büszkék vagyunk rá. Mindent tud, mindenre odafigyel, kedves.
néha kollégiumba küldenénk, ha lehetne....apával tiszteletlen, a Patrikkal kötözködős, ok nélkül beleköt, odacsap....elviselhetetlen a beszédje és a viselkedése(idióta, idegesítő, idegbajos.....és ehhez hasonló jelzőket hallunk Patrikra szórni, és tényleg semmi de semmi előzménye nincs). szerintünk unatkozik. Képtelen lekötni magát egyedül. Mintha már semmivel sem játszana, olvasni nem szeret. JAvasolunk, hátha elfogadja szerencsénk van, ha nem....áll a bál tovább. Kiabál/üvölt. jajjjj!
Heti 2szer jár eténként focizni, hol mi visszük és akkor Botond is itt van suli után, 1szer Botondék viszik, akkor csak este 7 kor jön Milán.Azok az esték nyugisabbak.
A furulyát szeretné abbahagyni, de szeretnénk kitartásra nevelni és hangsúlyozzuk a zene fontosságát.
néha kollégiumba küldenénk, ha lehetne....apával tiszteletlen, a Patrikkal kötözködős, ok nélkül beleköt, odacsap....elviselhetetlen a beszédje és a viselkedése(idióta, idegesítő, idegbajos.....és ehhez hasonló jelzőket hallunk Patrikra szórni, és tényleg semmi de semmi előzménye nincs). szerintünk unatkozik. Képtelen lekötni magát egyedül. Mintha már semmivel sem játszana, olvasni nem szeret. JAvasolunk, hátha elfogadja szerencsénk van, ha nem....áll a bál tovább. Kiabál/üvölt. jajjjj!
Heti 2szer jár eténként focizni, hol mi visszük és akkor Botond is itt van suli után, 1szer Botondék viszik, akkor csak este 7 kor jön Milán.Azok az esték nyugisabbak.
A furulyát szeretné abbahagyni, de szeretnénk kitartásra nevelni és hangsúlyozzuk a zene fontosságát.
Máté
Mostmár elalszik egyedül esténként. Bent ülünk a szobában ugyan, a kanapén, de már nem igényli,hogy a kezünkben aludjon el.
A cumit viszont kéri még mindig az esti alváshoz :(
Patrikkal olyan jól eljátszanak különböző szerepjátékokat. Kutyus-gazdi a leggyakoribb.
Milcsi irigykedve figyeli Őket, néha áll csak be közéjük, gyakrabban közéjük csap, szekálással véget vet a békés játéknak.
Máté szívesen jár oviba, csendesen ébred fél 7kor, mi öltöztetjük, még nyüszizik kicsit.
reggel öleléssel kezdi az óvó nénik köszöntését.
Énekel itthon, tanulgatja a dalocskákat. Lányokkal barátkozik inkább.
4 előtt megyek érte, néha nagyon vár már, néha azt mondja, játszana még inkább!
Itthon sokat tv-zne. Sajnos tablet és telefon függő. engem ez borzasztóan megvisel, nehéz elvenni tőle, korlátozni képtelenség! Egyszerűen nehéz meghúzni a határokat. A nagyok már jobban megértik(heti 2 alkalommal játszhatnak, Ők választják), de a kicsi amikor meglátja a telefonom, mint a szarka....
A beszédje érthető ugyan, de az S sziszeg NAGYON!! én nem cináltam szemmit:) Imádom!Az örökké mosolygós kis pofikáját. ahogy megy és követi a nagyokat-sajnos el is tanulja. Könnyen odacsap, ha haragos, vagy nem tetszik valami és kiabálja, hogy "Te disznó!"
2016. február 1., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)















































