2014. július 17., csütörtök
játszóterek
Játszőtérről játszótérre járunk. Várkonyin voltunk kedden,, du. Széchenyin.
a csúszka a nagy sláger.:D
Este Lillikéék jöttek Apukájával.
szerdán a Móra F. úti játszóra mentünk, mert ott van csúszka, délután a Széchenyiren.
este Zoli vitte Őket, mert focizni ment a műfüvespályára.(én edzésen)
és még egy kis fürdés is belefért.
sajnos Milcsi dulifulijai keserítik a napjainkat, ha nem vagyunk otthon, sokkal jobb!
2014. július 13., vasárnap
Molli szülinap, Molli nyaral
vasárnap délután mentünk Mollikát köszönteni.
Macskáztak.:)
elszerettünk volna hozni 1et, de még Rákóciban voltunk, amikor kimászott a dobozból.
Mollit elhoztuk 1 hétre nyaralni. autóval hoztam a 4 gyerkőcöt, nagyi buszozott.
Az ajándékunk itthon várta Mollit-elfelejtettük elvinni.
Macskáztak.:)
elszerettünk volna hozni 1et, de még Rákóciban voltunk, amikor kimászott a dobozból.
Mollit elhoztuk 1 hétre nyaralni. autóval hoztam a 4 gyerkőcöt, nagyi buszozott.
Az ajándékunk itthon várta Mollit-elfelejtettük elvinni.
2014. július 12., szombat
Táborok
Milán szerencsésen hazaért pénteken este 9kor érkeztek. nagy volt az öröm, csak úgy potyogtak a gyerekek a buszról és ugrottak a szülők nyakába.
még ott a szemerkélő esőben, hidegben , fáradtan és éhesen körben álltak, fogták egymás kezét és énekeltek nekünk, szülőknek.
Imádnivalóak voltak!
Fantasztikus táborban, csodálatos anyukákkal, apukákkal töltötték az 5 napot!
Hála érte!
Patrik Ficseris tábora sem végtelenített sajnos. Ő még menne....
Mindkét fiúról szívből jövő, őszinte pozitív visszajelzéseket kaptunk.
még ott a szemerkélő esőben, hidegben , fáradtan és éhesen körben álltak, fogták egymás kezét és énekeltek nekünk, szülőknek.
Imádnivalóak voltak!
Fantasztikus táborban, csodálatos anyukákkal, apukákkal töltötték az 5 napot!
Hála érte!
Patrik Ficseris tábora sem végtelenített sajnos. Ő még menne....
Mindkét fiúról szívből jövő, őszinte pozitív visszajelzéseket kaptunk.
2014. július 7., hétfő
Milcsi 1. táborozása
Ma reggel fél8kor indult Hetvehelyre-erdei iskola a Mecsekben- az evangélikus közösség kisgyermekeivel 5 napra.
Nagyon várta már, mi izgultunk.
Este szólt Gyöngyi néni, hogy Milán nagyon jól érzi magát, evett is, most tábortüzet raknak.....holnap is hív.
Patrik pedig délelőttönként táborozik a gyülekezeti házban.9-délig.
Nagyon várta már, mi izgultunk.
Este szólt Gyöngyi néni, hogy Milán nagyon jól érzi magát, evett is, most tábortüzet raknak.....holnap is hív.
Patrik pedig délelőttönként táborozik a gyülekezeti házban.9-délig.
Györkőcfesztiváloztunk
kezembe került a NőkLapja nem rég, és abban olvastam róla....felkeltette az érdeklődésem, de hát Győr óóóólyan messze van-amikor leánykoromban még apáékkal Bogiékhoz mentünk Ászárra, egy évben egyszer, fél napig tartott az út.
Szóval útvonalterv...és 2óra 17perc. hogy????az lehetetlen! és nem, mégis igaz, akkor menjünk!
Így szombaton 7kor elindultunk, fél10re Győrben voltunk.A fiúk szuperjól bírták az utat-meglepően jól:)
Irány a belváros, színesforgatag, valami meseország félébe csöppentünk.
mosolygós fényképért karszalag járt, cserébe ingyenesek a programok.
3 nap is kevés lett volna, hogy mindent kipróbáljanak. próbáltunk szétnézni, aztán rájöttünk, hogy nincs értelme, mert mindent úgysem láthatnak és játszhatnak.
Tutajoztunk a Rábán,

a fizikai csodáiba merültünk, kreszpályáztak BMWkel,



fajátékokkat próbáltak ki a sétálóutcákon.
Fagyiztunk.
patrikkal sorban álltam egy valami katapultféle, de mindenfelé forog-nál jó 20percet, amikor elkezdett szakadni az eső, dörgött....fél3kor szaladtunk az autóhoz.
Pannonhalma felé jöttünk, megálltunk, de nem mentünk be, mert Patrik elaludt.

fél5re értünk Bogiékhoz. Náluk töltöttünk egy napot.
lovagoltak
Máté minden állattól rettenetesen fél:(
és kocsikáztak is.
Csodálatos hétvégénk volt!
Szóval útvonalterv...és 2óra 17perc. hogy????az lehetetlen! és nem, mégis igaz, akkor menjünk!
Így szombaton 7kor elindultunk, fél10re Győrben voltunk.A fiúk szuperjól bírták az utat-meglepően jól:)
Irány a belváros, színesforgatag, valami meseország félébe csöppentünk.
mosolygós fényképért karszalag járt, cserébe ingyenesek a programok.
3 nap is kevés lett volna, hogy mindent kipróbáljanak. próbáltunk szétnézni, aztán rájöttünk, hogy nincs értelme, mert mindent úgysem láthatnak és játszhatnak.
Tutajoztunk a Rábán,
a fizikai csodáiba merültünk, kreszpályáztak BMWkel,
fajátékokkat próbáltak ki a sétálóutcákon.
Fagyiztunk.
patrikkal sorban álltam egy valami katapultféle, de mindenfelé forog-nál jó 20percet, amikor elkezdett szakadni az eső, dörgött....fél3kor szaladtunk az autóhoz.
Pannonhalma felé jöttünk, megálltunk, de nem mentünk be, mert Patrik elaludt.
fél5re értünk Bogiékhoz. Náluk töltöttünk egy napot.
lovagoltak
Máté minden állattól rettenetesen fél:(
és kocsikáztak is.
Csodálatos hétvégénk volt!
2014. július 4., péntek
Patrik 2. napja
'"Sziasztok!
Ma
csak fél kilenckor vettük a nyakunkba a várost. Vörösmarty tér, Duna
part, Millenáris. A halakat nem tudtuk megnézni, mert valami gasztro
kiállítás volt. Bementünk a játszóparkba, nagyon klassz, és
gyerekbarát.. Patrik nagyon élvezte. Az m jelű képek ott készültek. puszi mindenkinek!
Drága Mari! Mi köszönjük a nyaraltatást, az energiád......A Fiúk nagyon évezték, tele vannak élménnyel!
Pest fogalommá vált;-)
Millió puszi
Patrik 1. napja Marival
"Sziasztok!
Rendesen leamortizálódtunk.Milán 2.nap
"Sziasztok!
Ma sem volt pihentetőbb, de dühösebb a napunk. Q-va net azt írta, hétköznap is megy busz a bobhoz. Hát nem!2014. július 1., kedd
Pénteken apa Volánfocizni ment Zalaegerszegre.
Délelőtt Dani jött játszani a fiúkhoz
és Milán kis barátja, Attila.
ment a foci ezerrel...
Este 7kor a 2 nagy fiút a 24emeletes tetejére vittem a csillagvizsgálóba. Érdekes volt fentről csodálni a várost.Fél9kor gyönyörködtünk a naplementében, rá félórára pedig megkukkolhattuk a Jupetért és a Szaturnuszt. Nagyon tetszett a fiúknak. Most pénteken is szeretnének menni. Ezúttal a Holdat látnánk.
Hétvégén Bogi volt Nálunk. Elvittem autóval Őket a dédihez(beült a 2 kicsi is, de Milcsi nem fért be), mondtam Milcsinek egyedül maradsz itthon. "jó!"-és még kis örömöt is láttam a szája szegletében.
éppen odaértünk, csörög Nagyi telefonja, Milán, hogy nagyon félek, gyertek haza.....
Száguldottunk keresztül a városon, annyira sajnáltam szegénykét!úgy ölelgettem, ahogy csak tudtam.án a
vasárnap Délután a lányok voltak itt.
Vasárnap este Milcsivel misére mentünk, már odaértünk, mikor Patrik futott utánunk. Egyedül jött a kistemplomig.
3 edzésem volt hétfő este, még oda se értem, csörög a telefonom, "Patrik összetörte az állólámba búráját!"
Ma reggel Nagyi Pestre vitte Milánt 2 napot tölt Marival. tele vannak programokkal.
Estére nagyon elfáradt. Mindenkivel beszélni akart telefonon.
a Kicsik édesek, csendesek, püfölés és veszekedés nélkül telik a napjuk.Szófogadatlanok ugyan, de öröm nézni, amilyen szépen eljátszanak. -ma főztem, uborkát tettem el és még olvasni is tudtam délelőtt.
Fél3tól 22 mázsa fát vágott fel apa, és hordtam be (közben tartottam 1 edzést)
Délelőtt Dani jött játszani a fiúkhoz
és Milán kis barátja, Attila.
ment a foci ezerrel...
Este 7kor a 2 nagy fiút a 24emeletes tetejére vittem a csillagvizsgálóba. Érdekes volt fentről csodálni a várost.Fél9kor gyönyörködtünk a naplementében, rá félórára pedig megkukkolhattuk a Jupetért és a Szaturnuszt. Nagyon tetszett a fiúknak. Most pénteken is szeretnének menni. Ezúttal a Holdat látnánk.
Hétvégén Bogi volt Nálunk. Elvittem autóval Őket a dédihez(beült a 2 kicsi is, de Milcsi nem fért be), mondtam Milcsinek egyedül maradsz itthon. "jó!"-és még kis örömöt is láttam a szája szegletében.
éppen odaértünk, csörög Nagyi telefonja, Milán, hogy nagyon félek, gyertek haza.....
Száguldottunk keresztül a városon, annyira sajnáltam szegénykét!úgy ölelgettem, ahogy csak tudtam.án a
vasárnap Délután a lányok voltak itt.
Vasárnap este Milcsivel misére mentünk, már odaértünk, mikor Patrik futott utánunk. Egyedül jött a kistemplomig.
3 edzésem volt hétfő este, még oda se értem, csörög a telefonom, "Patrik összetörte az állólámba búráját!"
Ma reggel Nagyi Pestre vitte Milánt 2 napot tölt Marival. tele vannak programokkal.
Estére nagyon elfáradt. Mindenkivel beszélni akart telefonon.
a Kicsik édesek, csendesek, püfölés és veszekedés nélkül telik a napjuk.Szófogadatlanok ugyan, de öröm nézni, amilyen szépen eljátszanak. -ma főztem, uborkát tettem el és még olvasni is tudtam délelőtt.
Fél3tól 22 mázsa fát vágott fel apa, és hordtam be (közben tartottam 1 edzést)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)












