A Fiúk nagyon örülnek. Karácsonyi ajándék:)Milán kérte karácsonyra.;)
Csütörtökön mondtuk el nekik, Milán annyira figyelmes, puszilgat, ideszalad és megsimogatja a pocakomat. NAgyon sokat kérdez és sokat beszélgetünk
Patrik már pénteken azzal kezdte a bölcsiben reggel, hogy elmondta a gondozó néninek, kistestvére fog születni.(a gondozó néni már várta apát délután, hogy igaz a hír?)
Pár nap és túl vagyunk az egyharmadon(13.hét). Szeptember 12-e a kiírt NAGY nap. AZtán majd tervezünk;)
Borzasztóan álmos és émelygős vagyok-főleg délutánonként, halmozottabban, mint a 2 Fiúnál együtt véve. :( Ülve, játék vagy beszéd közben képes vagyok elaludni.
A pocakom szinte az 5.héttől már látszott, 8.héttől már az is észrevehette, aki nem is gondolta....





















