2016. május 3., kedd

érettségi szünet

Milánnál bementünk reggel elindítottuk az érettségizőket(jegyzó vagyok a saját osztályom Milánhoz Botond jött, Dóri Patrikhoz.
Máté oviban
Hétfőn nagyival voltak mind3an.

ESte fél 8ig tartott a Családi "buli"



2016. március 27., vasárnap

Húsvét


Együtt voltunk vasárnap- Mari is Velünk volt.
ismét rózsavizes locsolkodást rendeztek a Fiúk.
M
NAgyon ügyesen megy Vele.

Délután, amikor elmentek a vendégek(elmentek megnézni Gyuriék új házát) Apa nekin állt egy fa tiplit barkácsolni.... a balta a bal kezének mutatóujjával találkozott. SZét vágta a körmét, ujja hegyét.
Este még kimentünk a kórházba, tetanuszt kapott és összehúzták neki..

hétfőn reggel Dédihez,  Molliékhoz és a mamáékhoz mentünk.