2015. október 5., hétfő

Ősz

 Kihasználtuk a jó időt. Tájházat néztünk, a Tiszaligetben sétáltunk.
Apa nélkül, Ő ugyanis Nyárlőrincen töltődött 4 napot :)



A kis iskolásnak is jól megy a suli. nagyon szereti.Tanulni való itthonra egyiküknek sem marad.

Máté szülinap az oviban





2015. szeptember 24., csütörtök

hétvége

 Volanos családi nap volt vasárnap. Apa focizott,vagyis a kapuban állt. Azóta sem tökéletes a térde, sajnos.nem megy a futás.
 Szombaton tiszaligeti napok voltak. Milán biciklis ügyességi versenyen volt.





suli után a Tiszán






2015. szeptember 19., szombat

 Patrik a suliban. Már új kisbaratja van : Zselyke
 Gulyásfesztival
 Reggeli puszizkodas az ovikapuban
 Uzsi az oviban
 Milcsi biciklis ügyességi versenyen.

Tisza - part <3 p="">

2015. szeptember 6., vasárnap

2015. szeptember 4., péntek

4. nap az iskolában

Busszal mentünk, kb. 40 perc masszív sírás, vonyítás.....ksért Bennünket. "Nem akajok iskolába menni" a színészi véna benne van a gyerekben...csak az én helyzetemen nem könnyített. Szörnyű volt, tehetetlen voltam, még a suliban is sírt....

2015. augusztus 30., vasárnap

vége a nyárnak

 Nándorka 4. Születésnapját ünnepeltük 18-an.meg nagyi is meghívást kapott.nagyon jól éreztük magunkat.
 21- én házassági évfordulót ünnepeltünk. Apa repült egyet a város felett.

Szombaton Gyulara utaztunk. 3 csodálatos ,bar kicsit hűvös napot  töltöttünk abban gyönyörű kis városban.
Fiúknak volt program bőven
 Hétfőn a fürdőbol kirancigalni alig lehetett őket. Nem is értjük hogy bírták -megállás nélkül.





Patrik kezdi a sulit. Így fogatlanul:)

60 kg paradicsomot főztünk be................brrrrr



2015. augusztus 18., kedd

nyár

kicsit hosszú ez a szünet....hangosak, kiabálnak, nem hallanak, rohangálnak, versenyeznek, tele plezúrral, foltokkal, szálka ment, dagonyáznak, építenek, ............
Hosszú volt ez  a38 fokos forróság. nehezen viseltük.

vettünk egy kis turmixot, nagy a sikere :) több gyülölcsöt esznek.
Pénteken Milán ott alvós "buliban" volt egy évfolyamtársánál. Lombházban aludtak.

Szombaton a nagykörűi strandon voltunk, mint  a tengerpart.

 
 
vasárnap este Republic koncerten Milánnal(este 11ig). a kicsik Nagyiztak.


mindig akad elfoglaltásuk.