Hétfőn-kedden-szerdán Nagyi volt Mátéval, a utolsó 2 napját velem töltötte. Szépen leszáradtak a pöttyök, vastagon varas, borzasztó érzés végig simogatni a hátát!
2015. január 23., péntek
Isten Éltessen,Apa!
Kedden 7 után ért haza, akkor ünnepeltünk!
A fiúk saját készítésű ajándékaikkal lepték meg apát. Még pöttöm is festett:)
A fiúk saját készítésű ajándékaikkal lepték meg apát. Még pöttöm is festett:)
2015. január 19., hétfő
hétvége
Bogi és Kitti volt Nálunk.
Milcsinek szombaton Abonyban volt meccse, nagyobb korcsoportosokhoz tették másodmagával. Nagyon büszkék vagyunk rá! Ezüst értem kapott a Csapat!
Éremmel feküdt, kelt....napokig
Milcsinek szombaton Abonyban volt meccse, nagyobb korcsoportosokhoz tették másodmagával. Nagyon büszkék vagyunk rá! Ezüst értem kapott a Csapat!
Éremmel feküdt, kelt....napokig
2015. január 15., csütörtök
A kis Pöttyösünk nagyon pöttyös
Kb. 5 ször annyi kiütés van rajta,mint Patrikon volt. Van a szemhéján, a fülében, tele a fejbőre, szája körül... Nagyon nehezen viseli, 3. napja magas láza van, nem tud aludni se éjszaka, se délután, forgolódik, nyugtalan, viszketnek a pöttyei. Most pl. befeküdt Patrik ágyába, 1 perc alatt el is aludt. 9 órakor. (nehéz éjszaka után)
2015. január 13., kedd
II. felvonás
Patrik megkapta a papírt,hogy gyógyult-délelőtt, esti fürdetésnél: -"Nézzétek, Máté pöttyös!"
Juhhé!
Szervezés, ki marad itthon, ki megy dolgozni, ki helyettesít,kivel cseréljek.....Félévzárás.Apa dolgozik 1000-rel. Nagyi segít.
Máté maradt. Hőemelkedése volt este, már az sincs, szaporodnak a pöttyök.
Még Milcsit várjuk a sorban....
Juhhé!
Szervezés, ki marad itthon, ki megy dolgozni, ki helyettesít,kivel cseréljek.....Félévzárás.Apa dolgozik 1000-rel. Nagyi segít.
Máté maradt. Hőemelkedése volt este, már az sincs, szaporodnak a pöttyök.
Még Milcsit várjuk a sorban....
I. felvonás vége
hétfőn Nagyi visszavitte Patrikot a doktornénihez, kezébe kapta az igazolást, hogy közösségbe mehet.
Sokat nagyizott, jól el volt itthon.
De ma már boldogan ment oviba.
2015. január 2., péntek
2014. december 28., vasárnap
Karácsony
24én reggelre érkezett a fa, kicsit nehezen, de csak összehoztuk. sötétben, csak a telefonvilágítással kerestük az alsóépületben a talpakat.
A szentesti vacsorát Máté végig énekelte és ugrálta. Nagyon várták az ajándékbontást.
Milán éjfél előtt 20 perccel dőlt ki(apukájával együtt). Magam mentem az éjféli misére.
és ennyi minden érkezett, és még ennél is több!
Máté 25-26án nagyon náthás volt, de olyan ügyesen átvészelte.
25én Gyuriék jöttek.
26án csak játszottunk és játszottunk.
27én mentünk a mamáékhoz.
2014. december 24., szerda
2014. december 22., hétfő
december
még több Mikulás, Bölcsis karácsony, ovis szereplések,zeneiskolai hangverseny, teadélután a suliban, Betlehemezés a templomokban, idősek otthonában...... kicsit zsúfolt volt
de azért megpróbálunk elcsendesedni, lassítani és a karácsonyra hangolódni.
közben fiúk beleestek a náthás köhögős felsőlégúti nyavajába. 2-2 napot voltak itthon .
2014. december 4., csütörtök
Mikulás a Gépipariban
Milcsi furulyázott, Patrik hegedült, Máté HANGOSAN énekelt:) annyira cukuk és bátrak voltak.
volt ugrálóvár, bordásfalon másztak, Milcsi focizott Apával...csuromvizesen-Mátét 1 monoklival-hoztuk haza. NAgyon jól érezték magukat!
2014. december 1., hétfő
Milcsi fogadóórája a múlt héten szerdán volt.
Sok jót hallottunk róla.A felmérői 100%osak (anélkül, hogy itthon tanulnánk rá), házi feladatai sosincsenek, iskolában elkészítik-gyorsan.
A magatartása....Ő a hangadó és a főnök, ha azt mondaná az osztálynak, hogy csend legyen, CSEND lenne, ha azt mondja csináljunk kupacot, máris egymás hegyénhátán vannak....ha fociznak 200 a vérnyomása a tanító néni szerint, ja, és ha igazságot kell tenni, Ő ezerrel magyaráz, és mindig ott a De...és még egy ráadás De.szóval ezért változó a magatartása.
Patriknál most szerdán lesz.
Nincs étkezés, nincs este, hogy ne tenné össze kis kezeit imára. hihetetlen milyen jó lelkű kisgyerek.
vége a 3 heti úszásnak, nagyon sajnálja. én meg azt, hogy nem látom az iskola ablakból, hogy ott battyognak...
a múlt héten 1kg lisztből sütöttük a mézeskalácsot. keddre már nem volt.
Mát csak úgy ontja magából a mondókákat, dalocskákat, Mikulás énekeket. Ő is mindig énekel, mint Patrik:)
Már mosolyogva hagyom ott a bölcsiben, én is!
Milcsi újra nagyobb kledvvel furulyázik, Patrik többet hegedül, kész kis zenekar.
Hétvégén Velünk volt Molli, vagyis inkább nagyival, mert Mi apával ovis szülői esten voltunk éjfélig.(vasárnap színház)
Sok jót hallottunk róla.A felmérői 100%osak (anélkül, hogy itthon tanulnánk rá), házi feladatai sosincsenek, iskolában elkészítik-gyorsan.
A magatartása....Ő a hangadó és a főnök, ha azt mondaná az osztálynak, hogy csend legyen, CSEND lenne, ha azt mondja csináljunk kupacot, máris egymás hegyénhátán vannak....ha fociznak 200 a vérnyomása a tanító néni szerint, ja, és ha igazságot kell tenni, Ő ezerrel magyaráz, és mindig ott a De...és még egy ráadás De.szóval ezért változó a magatartása.
Patriknál most szerdán lesz.
Nincs étkezés, nincs este, hogy ne tenné össze kis kezeit imára. hihetetlen milyen jó lelkű kisgyerek.
vége a 3 heti úszásnak, nagyon sajnálja. én meg azt, hogy nem látom az iskola ablakból, hogy ott battyognak...
a múlt héten 1kg lisztből sütöttük a mézeskalácsot. keddre már nem volt.
Mát csak úgy ontja magából a mondókákat, dalocskákat, Mikulás énekeket. Ő is mindig énekel, mint Patrik:)
Már mosolyogva hagyom ott a bölcsiben, én is!
Milcsi újra nagyobb kledvvel furulyázik, Patrik többet hegedül, kész kis zenekar.
Hétvégén Velünk volt Molli, vagyis inkább nagyival, mert Mi apával ovis szülői esten voltunk éjfélig.(vasárnap színház)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
