2011. október 14., péntek

Apa keddtől itthon volt beteg szabin.Lázasan jött haza kedden, még szerdán is volt láza.Kicsit pihent.)
ragyog a szobánk, a galérián sosem volt még ilyen rend!
Patrik orrfolyós, köhigcsélős, de bölcsizik.
Milán sakkozik:) ma az oviba is azt vitte. Szerdán a tehetséggondozós foglalkozáson Ő sakkoztatja a többieket(Apát invitálták vagy Nagyit-Milcsi sakk partnereit:))
a kezem már sokkal jobb.azt nem mondom,hogy nem fáj. Azt mondják csak én látom acsillagokat a fejem körül, Ők nem;)

2011. október 10., hétfő

lekerült a gipszem. most visszakívánom;)
ami eddig könnyedén ment, most az is nehezemre esik.(fáj)

A Fiúk jól vannak!Milán olyan nagy fiú, segíti, pesztrálja Patrikot.(teát főz)Patrik olykor-olykor hisztis, és odavág...

Tv-t továbbra se néznek, és nem is kérik.

Most kutya mánia van.vizslát szeretne Milán. a búvár zsebkönyv sorozat Kutyák c.részt le se teszi a kezéből.
Molli velünk töltötte ezt a nagyon hideg hétvégét.

2011. október 7., péntek

A titok


ezt a fotót sem én csináltam.
egy képes lap. kaptam.
de úgy éreztem meg kell osztanom Veletek is!
ilyen nyugodt és csodálatos hétvégét kívánunk mindenkinek!