Máté nagyival maradt itthon . Biciklizett a 16 oson a kisparkban
2016. május 19., csütörtök
2016. május 17., kedd
2016. május 8., vasárnap
2016. május 3., kedd
érettségi szünet
Milánnál bementünk reggel elindítottuk az érettségizőket(jegyzó vagyok a saját osztályom Milánhoz Botond jött, Dóri Patrikhoz.
Máté oviban
Hétfőn nagyival voltak mind3an.
ESte fél 8ig tartott a Családi "buli"
Máté oviban
Hétfőn nagyival voltak mind3an.
ESte fél 8ig tartott a Családi "buli"
2016. április 29., péntek
2016. április 27., szerda
2016. április 23., szombat
2016. április 5., kedd
2016. április 3., vasárnap
2016. március 30., szerda
2016. március 27., vasárnap
Húsvét
Együtt voltunk vasárnap- Mari is Velünk volt.
ismét rózsavizes locsolkodást rendeztek a Fiúk.
NAgyon ügyesen megy Vele.
Délután, amikor elmentek a vendégek(elmentek megnézni Gyuriék új házát) Apa nekin állt egy fa tiplit barkácsolni.... a balta a bal kezének mutatóujjával találkozott. SZét vágta a körmét, ujja hegyét.
Este még kimentünk a kórházba, tetanuszt kapott és összehúzták neki..
hétfőn reggel Dédihez, Molliékhoz és a mamáékhoz mentünk.
Dobogómajor
Sajnos kevés napsütés jutott. Inkább szeles időnk volt.
3 napig csak kiabáltak, hangosak voltak, egymást nyúzták. Mire belelendültünk, már jöhettünk is haza.
Mindennap fürdés, pacisimogatás, foci, játszóház...Ott volt Milcsi egy kis focis csapattársa is. néha összefutottunk.
Folyamatosan próbáltuk lekötni Őket, mi elfáradtunk rendesen! Főleg hogy tartották a szokásos 6 órai ébresztést:(
Máté inkább csak a melegvízben növesztette az úszóhártyáit.
De volt hogy a színterápiás vagy a sókabinban ült és néniket bácsikat szórakoztatott míg mi szaunáztunk.
Ült pónin egyszer.
Keszthelyen hattyúkat etettünk és vártuk hogy kisüt a Nap.
na, ez volt aám az élmény!

3 napig csak kiabáltak, hangosak voltak, egymást nyúzták. Mire belelendültünk, már jöhettünk is haza.
Mindennap fürdés, pacisimogatás, foci, játszóház...Ott volt Milcsi egy kis focis csapattársa is. néha összefutottunk.
Folyamatosan próbáltuk lekötni Őket, mi elfáradtunk rendesen! Főleg hogy tartották a szokásos 6 órai ébresztést:(
Máté inkább csak a melegvízben növesztette az úszóhártyáit.
De volt hogy a színterápiás vagy a sókabinban ült és néniket bácsikat szórakoztatott míg mi szaunáztunk.
Ült pónin egyszer.
Keszthelyen hattyúkat etettünk és vártuk hogy kisüt a Nap.
na, ez volt aám az élmény!

2016. március 9., szerda
2016. március 7., hétfő
2016. március 6., vasárnap
2016. február 29., hétfő
2016. február 28., vasárnap
Máté meg mindig beteg
1 hét után is lázas . Meg hétfőn se mehet. Köhög orra folyik😞
Hétfőn kedden en voltam vele , de jó volt!!!
A többi napon nagyobbak volt
Most nagyi beteg😣
2016. február 23., kedd
Most Máté beteg
Vasárnap éjszaka ugatós köhögesre ebredtunk, naggyon naggyon forró volt a kis teste. Inhalalas ablaknyitas lazcsillapitas. Most en maradtam vele itthon 2 napot . Szerdától nagyi lesz.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
















































