Máté csillámtetkókat festetett. Bátran, egyedül, nagyfiúsan.MAga intézte.
2015. december 20., vasárnap
Samu látogatóban és Olivia szülinapi partyja
Vasárnap délután Apa unokatestvére jött a Családjával látogatóba. Máté majd megette a szeretetével a másfél éves kis Samut.
Szombatona 3 fiúval szülinapi partyn voltunk. Csuromvizesek letteka végére..
Máté csillámtetkókat festetett. Bátran, egyedül, nagyfiúsan.MAga intézte.
Máté csillámtetkókat festetett. Bátran, egyedül, nagyfiúsan.MAga intézte.
2015. december 18., péntek
Milcsi kicsit köhögősen, orrfolyósan végig küzdötte a szünet előtti 2 napot. Szereplás, ünnepség! nem hiányozhat.:)
Pénteken maguk jöttek át hozzám a suliba ünnepség után-nekünk karácsonyi ebéd lett volna. ... volt rá 3 percem, ....évek óta nem sikerül ott maradnom, beszélgetni....
Szerdán Patrikék szerepeltek az AGORAban, Mátéval mentünk, Móka tornát jártak, CUKIK voltak
2015. december 16., szerda
karácsonyi pasztorjáték a Vartemplomban
Milánék vasárnap délelőtt szerepeltek. szerda du. a MÁV kórházban adták elő.
Mindannyian mentünk. Máté a misét is kifejezetten jól bírta.
Milcsinek jó erős hangja van-neki nem kellett mikrofon:)
Mindannyian mentünk. Máté a misét is kifejezetten jól bírta.
Milcsinek jó erős hangja van-neki nem kellett mikrofon:)
Patrik karácsonyi teadélután
Pásztor volt. Csodálatos műsort adtak a kis elsősök, hiheteten mennyire gordülékenyen ment, tanító nénik segítsége nélkül. Csak ámultunk!
Kókuszgolyót gyúrtak délelőtt, azzal vendégelték meg a szülőket, és egy angyalkás képet is kaptunk, amit a kis tenyerükkel festettek.
Kókuszgolyót gyúrtak délelőtt, azzal vendégelték meg a szülőket, és egy angyalkás képet is kaptunk, amit a kis tenyerükkel festettek.
2015. december 13., vasárnap
2015. december 11., péntek
szalagavató
Drága 25 pótfiammal .szuper jól sikerült a táncuk! Büszke vagyok rájuk! Holnap nagy nap ,szülők előtt.
2015. december 8., kedd
Diákolimpia 2. hely
hetek óta készül a 14 fős kis csapat a komoly 2 fordulós megmérettetésre.
Nem hiába küzdöttek, meg lett az eredmény!
Zsolti bácsi volt a felkészítőjük. Múlt héten kedden volt az 1. próba és ma a második.
Azt mondták, történelmi esemény, hogy 2.ok lettek:)
2-fél5ig tartott a verseny, 6ra már Botonddal focizni mentek. fél8mire hazaér Milán. Ilyenkor alig látjuk(én meg főleg, 5-6 ig edzés.
PAtrikkal olvasgattunk, ügyesen olvas, Melinda néni azt mondta az elit alakultba tartozik(ők az olvasni tudók, hátul ülnek egy kupacban)
Nem hiába küzdöttek, meg lett az eredmény!
Zsolti bácsi volt a felkészítőjük. Múlt héten kedden volt az 1. próba és ma a második.
Azt mondták, történelmi esemény, hogy 2.ok lettek:)
2-fél5ig tartott a verseny, 6ra már Botonddal focizni mentek. fél8mire hazaér Milán. Ilyenkor alig látjuk(én meg főleg, 5-6 ig edzés.
PAtrikkal olvasgattunk, ügyesen olvas, Melinda néni azt mondta az elit alakultba tartozik(ők az olvasni tudók, hátul ülnek egy kupacban)
2015. december 7., hétfő
Kicsit hangosak az itthon létek. Néha nem is tudom Ők a hangosabbak, vagy én, mi?!?
Néha úgy érzem megőrülök. AZ 1500tennivaló, és a haddelhadd....jaj, ne!
Próbálunk csendesebbek, türelmesebbek lenni. Reméljük mire az angyalkák hozzák a karácsonyfát sikerül is.
MA én szedtem össze a fiúkat(98%ban így szokott lenni), Apáéknál volános akármi volt, így hnegyed9kor jött haza, 3ból 2 már aludt. A sulisok hamar kifáradnak.
Fél7kor ébresztjük Őket mindennap, öltöznek, pár falat, aztán 7kor már az autóban ülnek. Első Milán. Teszi be a kulcsot, mossa és törli az ablakot, ez a mániája most.
PAtrik ügyesen olvas, csodásak a betűi, hibátlanok a munkái. NAgyon büszkék vagyunk rá! A fogadóórán csak jót hallottunk, Az imádat kölcsönös atanító nénikkel.
A lányok körülrajongják, állítólag, mert olyan tisztalelkű.
Hegedü tanárt váltottunk, Erzsike nénihez jár Patrik heti 2szer iskolaidőben, így mi észre sem vesszük.
Milcsi továbbra is könnyen gyorsan tanul. Millió 5ös, bár állítólag lazább az utóbbi pár hétben. Foci az örök! heti 2 edzés éjszakába. sok sok szombati hétvégén meccs!
Botond a legjobb barát felváltva hordjuk Őket suliból Botond anyukájával. Imádni való kiskölyök.
Közben Milcsit heti1szer angolta hordjuk.
A csöpp kis Máténk nagyra nőtt.szereti az ovit, csak lány barátokat sorol:Lenke, Zsófi...
reggelente mosolyogva szalad az oviba, öleli az óvó nénit, pajtásokat!
Néha úgy érzem megőrülök. AZ 1500tennivaló, és a haddelhadd....jaj, ne!
Próbálunk csendesebbek, türelmesebbek lenni. Reméljük mire az angyalkák hozzák a karácsonyfát sikerül is.
MA én szedtem össze a fiúkat(98%ban így szokott lenni), Apáéknál volános akármi volt, így hnegyed9kor jött haza, 3ból 2 már aludt. A sulisok hamar kifáradnak.
Fél7kor ébresztjük Őket mindennap, öltöznek, pár falat, aztán 7kor már az autóban ülnek. Első Milán. Teszi be a kulcsot, mossa és törli az ablakot, ez a mániája most.
PAtrik ügyesen olvas, csodásak a betűi, hibátlanok a munkái. NAgyon büszkék vagyunk rá! A fogadóórán csak jót hallottunk, Az imádat kölcsönös atanító nénikkel.
A lányok körülrajongják, állítólag, mert olyan tisztalelkű.
Hegedü tanárt váltottunk, Erzsike nénihez jár Patrik heti 2szer iskolaidőben, így mi észre sem vesszük.
Milcsi továbbra is könnyen gyorsan tanul. Millió 5ös, bár állítólag lazább az utóbbi pár hétben. Foci az örök! heti 2 edzés éjszakába. sok sok szombati hétvégén meccs!
Botond a legjobb barát felváltva hordjuk Őket suliból Botond anyukájával. Imádni való kiskölyök.
Közben Milcsit heti1szer angolta hordjuk.
A csöpp kis Máténk nagyra nőtt.szereti az ovit, csak lány barátokat sorol:Lenke, Zsófi...
reggelente mosolyogva szalad az oviba, öleli az óvó nénit, pajtásokat!
2015. december 2., szerda
Zoli keresztapukájának 60. születésnapját ünnepeltük a Balaton mellett. Kihasználtuk a csodás őszi hétvégét, sétáltunk a parton is. (a Fiúk távirányítós hajóztak is). Rengeteg almát szedtünk a kertben, finomabbnál finomabb almák teremnek Laci bácsi kezei alatt!
ezt a fotót a Tiszavirág hídról készítettem du. fél5kor .
október 23ai hétvégén Bogiéknál voltunk. Lovagoltak a Fiúk, lovaskocsiztak...Gézát nyúzták minda3an.
Bogiékat vártuk csak egy ebédre. ÍGy készültek a kis pincérek .
iskolatej mánia. azon versenyeznek ki hoz haza többet.:((
SZámláljuk a napokat!
ezt a fotót a Tiszavirág hídról készítettem du. fél5kor .
október 23ai hétvégén Bogiéknál voltunk. Lovagoltak a Fiúk, lovaskocsiztak...Gézát nyúzták minda3an.
Bogiékat vártuk csak egy ebédre. ÍGy készültek a kis pincérek .
iskolatej mánia. azon versenyeznek ki hoz haza többet.:((
SZámláljuk a napokat!
2015. október 5., hétfő
Ősz
Kihasználtuk a jó időt. Tájházat néztünk, a Tiszaligetben sétáltunk.
Apa nélkül, Ő ugyanis Nyárlőrincen töltődött 4 napot :)
A kis iskolásnak is jól megy a suli. nagyon szereti.Tanulni való itthonra egyiküknek sem marad.
Apa nélkül, Ő ugyanis Nyárlőrincen töltődött 4 napot :)
A kis iskolásnak is jól megy a suli. nagyon szereti.Tanulni való itthonra egyiküknek sem marad.
2015. szeptember 24., csütörtök
hétvége
Volanos családi nap volt vasárnap. Apa focizott,vagyis a kapuban állt. Azóta sem tökéletes a térde, sajnos.nem megy a futás.
Szombaton tiszaligeti napok voltak. Milán biciklis ügyességi versenyen volt.
Szombaton tiszaligeti napok voltak. Milán biciklis ügyességi versenyen volt.
2015. szeptember 19., szombat
2015. szeptember 6., vasárnap
2015. szeptember 4., péntek
4. nap az iskolában
Busszal mentünk, kb. 40 perc masszív sírás, vonyítás.....ksért Bennünket. "Nem akajok iskolába menni" a színészi véna benne van a gyerekben...csak az én helyzetemen nem könnyített. Szörnyű volt, tehetetlen voltam, még a suliban is sírt....
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)








































