2015. szeptember 24., csütörtök

hétvége

 Volanos családi nap volt vasárnap. Apa focizott,vagyis a kapuban állt. Azóta sem tökéletes a térde, sajnos.nem megy a futás.
 Szombaton tiszaligeti napok voltak. Milán biciklis ügyességi versenyen volt.





suli után a Tiszán






2015. szeptember 19., szombat

 Patrik a suliban. Már új kisbaratja van : Zselyke
 Gulyásfesztival
 Reggeli puszizkodas az ovikapuban
 Uzsi az oviban
 Milcsi biciklis ügyességi versenyen.

Tisza - part <3 p="">

2015. szeptember 6., vasárnap

2015. szeptember 4., péntek

4. nap az iskolában

Busszal mentünk, kb. 40 perc masszív sírás, vonyítás.....ksért Bennünket. "Nem akajok iskolába menni" a színészi véna benne van a gyerekben...csak az én helyzetemen nem könnyített. Szörnyű volt, tehetetlen voltam, még a suliban is sírt....

2015. augusztus 30., vasárnap

vége a nyárnak

 Nándorka 4. Születésnapját ünnepeltük 18-an.meg nagyi is meghívást kapott.nagyon jól éreztük magunkat.
 21- én házassági évfordulót ünnepeltünk. Apa repült egyet a város felett.

Szombaton Gyulara utaztunk. 3 csodálatos ,bar kicsit hűvös napot  töltöttünk abban gyönyörű kis városban.
Fiúknak volt program bőven
 Hétfőn a fürdőbol kirancigalni alig lehetett őket. Nem is értjük hogy bírták -megállás nélkül.





Patrik kezdi a sulit. Így fogatlanul:)

60 kg paradicsomot főztünk be................brrrrr



2015. augusztus 18., kedd

nyár

kicsit hosszú ez a szünet....hangosak, kiabálnak, nem hallanak, rohangálnak, versenyeznek, tele plezúrral, foltokkal, szálka ment, dagonyáznak, építenek, ............
Hosszú volt ez  a38 fokos forróság. nehezen viseltük.

vettünk egy kis turmixot, nagy a sikere :) több gyülölcsöt esznek.
Pénteken Milán ott alvós "buliban" volt egy évfolyamtársánál. Lombházban aludtak.

Szombaton a nagykörűi strandon voltunk, mint  a tengerpart.

 
 
vasárnap este Republic koncerten Milánnal(este 11ig). a kicsik Nagyiztak.


mindig akad elfoglaltásuk.





Nándorka szülinap


 Patrik csoporttàrsa a kisfiú. Máté imádja a kis húgát. Apukám at mindkét nagyszülő jól ismerte. Egyikukkel együtt dolgozott,a másik nagypapaval együtt ministraltak, gyermekkori jatszotarsak voltak. Számomra hihetetlen.

2015. augusztus 6., csütörtök

nyári vírus

Milán Marinal,ugyanazon az éjszakán, amikor apa is....milant,patrikot autóval cseréltem....
Apával csúnyán elbant a vírus. Szerintem agyrazkodast is kapott, másnap magánál se nagyon volt.

Patrik is hazaert

Így várták a tesók 



2015. augusztus 1., szombat

Milán Marival

 tele tele élménnyel! Apa:" kisgyereknek ennyi élményt 1 napra???!!!???"
hajó, Margit-sziget, fagyi, ez az..., Budapest -eye :).....
 Autóval vittük, mi is maradtunk....de jó volt csak sétálni és Csodálni Pest-Budát!