Volanos családi nap volt vasárnap. Apa focizott,vagyis a kapuban állt. Azóta sem tökéletes a térde, sajnos.nem megy a futás.
Szombaton tiszaligeti napok voltak. Milán biciklis ügyességi versenyen volt.
2015. szeptember 24., csütörtök
2015. szeptember 19., szombat
2015. szeptember 6., vasárnap
2015. szeptember 4., péntek
4. nap az iskolában
Busszal mentünk, kb. 40 perc masszív sírás, vonyítás.....ksért Bennünket. "Nem akajok iskolába menni" a színészi véna benne van a gyerekben...csak az én helyzetemen nem könnyített. Szörnyű volt, tehetetlen voltam, még a suliban is sírt....
2015. augusztus 30., vasárnap
vége a nyárnak
Nándorka 4. Születésnapját ünnepeltük 18-an.meg nagyi is meghívást kapott.nagyon jól éreztük magunkat.
21- én házassági évfordulót ünnepeltünk. Apa repült egyet a város felett.
Szombaton Gyulara utaztunk. 3 csodálatos ,bar kicsit hűvös napot töltöttünk abban gyönyörű kis városban.
Fiúknak volt program bőven
Hétfőn a fürdőbol kirancigalni alig lehetett őket. Nem is értjük hogy bírták -megállás nélkül.
Patrik kezdi a sulit. Így fogatlanul:)
60 kg paradicsomot főztünk be................brrrrr
21- én házassági évfordulót ünnepeltünk. Apa repült egyet a város felett.
Szombaton Gyulara utaztunk. 3 csodálatos ,bar kicsit hűvös napot töltöttünk abban gyönyörű kis városban.
Fiúknak volt program bőven
Hétfőn a fürdőbol kirancigalni alig lehetett őket. Nem is értjük hogy bírták -megállás nélkül.
Patrik kezdi a sulit. Így fogatlanul:)
60 kg paradicsomot főztünk be................brrrrr
2015. augusztus 18., kedd
nyár
kicsit hosszú ez a szünet....hangosak, kiabálnak, nem hallanak, rohangálnak, versenyeznek, tele plezúrral, foltokkal, szálka ment, dagonyáznak, építenek, ............
Hosszú volt ez a38 fokos forróság. nehezen viseltük.
vettünk egy kis turmixot, nagy a sikere :) több gyülölcsöt esznek.
Pénteken Milán ott alvós "buliban" volt egy évfolyamtársánál. Lombházban aludtak.
vasárnap este Republic koncerten Milánnal(este 11ig). a kicsik Nagyiztak.
mindig akad elfoglaltásuk.

Hosszú volt ez a38 fokos forróság. nehezen viseltük.
vettünk egy kis turmixot, nagy a sikere :) több gyülölcsöt esznek.
Pénteken Milán ott alvós "buliban" volt egy évfolyamtársánál. Lombházban aludtak.
mindig akad elfoglaltásuk.

Nándorka szülinap
Patrik csoporttàrsa a kisfiú. Máté imádja a kis húgát. Apukám at mindkét nagyszülő jól ismerte. Egyikukkel együtt dolgozott,a másik nagypapaval együtt ministraltak, gyermekkori jatszotarsak voltak. Számomra hihetetlen.
2015. augusztus 6., csütörtök
nyári vírus
Milán Marinal,ugyanazon az éjszakán, amikor apa is....milant,patrikot autóval cseréltem....
Apával csúnyán elbant a vírus. Szerintem agyrazkodast is kapott, másnap magánál se nagyon volt.
Apával csúnyán elbant a vírus. Szerintem agyrazkodast is kapott, másnap magánál se nagyon volt.
2015. augusztus 1., szombat
Milán Marival
tele tele élménnyel! Apa:" kisgyereknek ennyi élményt 1 napra???!!!???"
hajó, Margit-sziget, fagyi, ez az..., Budapest -eye :).....
Autóval vittük, mi is maradtunk....de jó volt csak sétálni és Csodálni Pest-Budát!
hajó, Margit-sziget, fagyi, ez az..., Budapest -eye :).....
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)











































