Ott voltunk, ahol tavaly. Ismét csodálatos volt a hetünk!
38 fok volt,a víz közel 30 fokos, állt a víztükör, tiszta, langyos- ha kijöttünk a vízből törölköző sem kellett!
PAtriknak kopoltyúja nőtt, az biztos! Milcsi nem volt benne annyit, Máté a lépcsőt rótta.
Én annyit, de annyit úsztam, 2 könyvet elolvastam, futottam-úsztam reggelente, a parton relaxáltam.
Csodálatos volt a víz, a part.....!
2 vihart láttunk, egyet az északi parton. Láttuk ahogy zuhog, láttuk a villámokat, a fiúk élvezték-volna- a hulámokat, ha hagyjuk. Egyet nagyon közelről láttunk: Fát döntött, tetőnket vitte le, 40 cm-s vizet vödrökkel, seprűkkel vittünk messzebb a háztól. (itt megjegyzem, hogy mielőtt elmentünk azért nem volt net, mert hozzánk csapott be a villám. telefon és a router ment tönkre.minden más megúszta, azonnal leverte abiztosítékot)
A bobozást sem hagytuk ki!
"APa, nagy gázzal!!!"
1 nap volt hűvösebb, akkor a meseszép veszprémi állatkertet céloztuk meg. NAgy élmény volt, főleg az alvó 14 kilóst cipelni;)
szóval még mindig nagyon szeretjük a magyar tengert!
haza jöttünk, és nyári tábort nyitottunk :-)
olyan cukik