Milcsi és Patrik is szinte a sajátjuknak tekintik.
AZtán külön busz hozott bennünket a városba.:) Csak Mi utaztunk rajta a telepről indult-APa intézte;)
Játszóztunk, aztán fagyiztunk ebben a forróságban .
Mollika kedden ment el.
Vasárnap a reggeli misén az ovisok köszöntötték az anyukákat. Milcsi ügyesen énekelt, mondta a verses imákat.Saját kis rajzát és papírvirágot kaptunk, mindig meg fogom könnyezni az anyáknapi ünnepeket?