2011. október 7., péntek

A titok


ezt a fotót sem én csináltam.
egy képes lap. kaptam.
de úgy éreztem meg kell osztanom Veletek is!
ilyen nyugodt és csodálatos hétvégét kívánunk mindenkinek!

2011. október 4., kedd

Milánnak ma már nem volt láza.
Eleven volt. Nagyi maradt ma Vele itthon.
Még holnap nem megy oviba, de csütörtökre már egészséges lesz, mint a makk.

2011. október 3., hétfő

Romantika Vírussal

tegnap délután fél2kor Apával "kirándulni" mentünk. Kettesben. Kecskemétre(busszal).
Patrikot letettük aludni, Milán Nagyival sakk partyzott, mi pedig elindultunk.
Csodálatos napos őszi idő. 1 óra busz út.
Kiültünk a főtéren kávézni/fagyizni-az emberek trikóban, szandiban. Nyár az őszben.

Olyan jókat ücsörögtünk, sétáltunk, nézelődtünk.Szép kis város Kecskemét:)


6órakor Nagyi telefonált, hogy nem szólna, de ha lázas Milán, hol a kúp?!?
Egyszer indultunk el kettesben, 4 éve nem volt rá alkalmunk....
8ra értünk haza.
Milcsinek addigra 39.6fok volt a láza.
Éjjel izzadt, hajnal1kor már nem volt lázas, 4kor sem, és fél8kor újra 39.5.
Nagyival maradt itthon, elmentek a doktornénihez-vírusos torokgyulladás.
Szerdáig marad.
Még ma este is 38.8cal tettük le aludni.
Egész nap fekszik, délután aludt egy jóóóóó nagyot.

2011. október 1., szombat

Sakk


Milcsit érdekli a sakk. 3 napja hol az apját, hola Nagyit nyúzza.De mostmár én is amatőr szinten lépegetek:)

tegnap kihasználva 28fokot így október 1jén, körbesétáltuk a tiszaligeti tavat.



Posted by Picasa