csak még 2 hétig ne kelljen pulcsiba bújnom.
2011. szeptember 27., kedd
2011. szeptember 26., hétfő
Eger
Vasárnap Egerben voltunk.
Levonatoztunk a Szépasszony-völgybe. A Fiúk mustot ittak, Mi bort:)Benéztünk jó néhány pincébe;)
Annyira csodálatos az ősz!és én annyira imádom(Apától ma kaptam egy ősziképeslapot:))
Együtt mentünk aFiúkért.Apa fél3kor a munkaügyi központba ment, a Tisza-parton találkoztunk, ott üldögéltünk az árnyas fák alatt.utoljára az esküvői fényképezkedéskor volt rá alkalnunk.
A 2 Fiú olyan ügyesen eljátszik, elbeszélget mostmár. Összenőttek! Patrik utánozza a nagyot, de olykor Ő a kezdeményező.Öröm nézni és hallgatni, ahogy játék közben eldiskurálnak.
ÉS hogy mennyire szeretik egymást?!meg se tudom fogalmazni, de akkora boldogság látni, ahogy ölelgetik,puszilgatják egymást.
Lekopogom, de napok óta nem mostunk Patrik ágyneműt, se sok Patrik ruhát:)
2011. szeptember 23., péntek
Krupp
Éjszaka Patrik ugatós köhögésére ébredünk.
Apa szaladt vele a teraszra, adtunk egy rectodelt kúpot, inhalált, felvittük közénk.
Apa maradt itthon Vele.
Apa szaladt vele a teraszra, adtunk egy rectodelt kúpot, inhalált, felvittük közénk.
Apa maradt itthon Vele.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
